Wpis z mikrobloga

#tinder obserwuje ten tag i z każdym wpisem odnoszę wrażenie, że żyje w jakiejś innej rzeczywistości. 174cm, średni ryj, chudzielec. Nie mam problemu ze znalezieniem par z dziewczynami na poziomie, od połowy zabieram numer albo fb, z połową z nich się umawiam. Zdjęcia mógłbym mieć też lepszej jakości. Nie rozumiem również narzekania na #p0lka i rynek w Polsce, mieszkam za granica, a za każdym razem, co przyjadę na stare śmieci, mam X2 więcej par. Zdarzają się przypadki, że dziewczyna odwoła randkę, zghostuje czy coś, ale mnie też się zdarzało odwoływać. Nie chce już mówić jak łatwo jest poznać fajną dziewczynę poza tinderem, choćby na spacerze z psem. Co do tego jakie dziewczyny można tam poznać, to powiem tylko, że poznałem teraz tak fajną, że chyba sobie zrobię przerwę od tindera. Chłopaki przestańcie być mentalnymi #!$%@?.
  • 31
via Android
  • 1
@Kindybal_xD czekałem na ten komentarz (ʘʘ), poświęcę ci trochę czasu. Jeżeli zbywasz moje doświadczenia takim komentarzem, to zastanów się, co to o tobie świadczy. Dowodu na to nie mam, ale nie jestem chadem, a już na pewno nie oskarkiem. Bliżej mi już do self made Janusza. Jeżeli z takim nastawieniem podchodzisz do twoich par, to nie dziwię się, że nawet pasztety przestają odpisywać.
@klakgit: No przecież wykop to jest inna rzeczywistość mordo tutaj same debile siedzą którzy nawet tzipy nie widzieli na oczy to jak chcesz im uświadomić,ze kobietę sie da poznać jak oni maja problem z wyjściem do sklepu? Haha
Ale nie chodzi mi czy w pierwszej wiadomości czy rozmowie. Teraz laski mie dają numerów telefonu czy fb tylko ig, bo to jest bardziej bezpieczna opcją dla nich.
via Android
  • 0
@DestroyersPL musisz na słowo uwierzyć. Nie robię screenów rozmów, teraz nie mam par, którym mógłbym zrobić takiego. Sceptycyzm zdrowy, ale mam lepsze zajęcia od oszukiwania ludzi w necie. Jak jednemu zagubionemu to pomoże, to będzie git.
via Android
  • 0
@DestroyersPL bez przesady, jeszcze nie ten poziom ( ͡ ͜ʖ ͡) Wierz w co chcesz, ale tak na poważnie. Jakim zjebem trzeba być żeby robić screeny rozmów na zapas, bo wpis wszedł na spontanie.