Wpis z mikrobloga

jednym z moich ulubionych neuropków jest @wierzgontycymbale

dla wszystkich oczywistym jest, że to multikonto @TakiseWatykaniak i @jacieniemog

dla wszystkich, tylko nie dla moderacji XD

tak, jak większość tagu #neuropa to płatne trolle z antypolskich fundacji sorosa i młodzieżówek totalnej opozycji oraz licealni miłośnicy polityki z grupek na fb typu debatawka (pozdro @Lukardio ) tak @wierzgontycymbale jest wyjątkowy

to naprawdę gość z problemami, który spamuje wykop swoimi gównopostami. i jeszcze sugeruje, że jest inteligentny XD

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #heheszki
  • 20
  • Odpowiedz
to naprawdę gość z problemami, który spamuje wykop swoimi gównopostami. i jeszcze sugeruje, że jest inteligentny XD


@mieszczanski_trubadur: nie bede tu spamowal screenami ale:
- biadolenie ze szpitale psychiatryczne sa dupiate i musial stamtad uciec
- narzekanie ze psychiatria lezy a leki nie dzialaja
- codziennie kilkanascie wpisow atakujacych konfederacje
- zerowa wiedza o ekonomii
- w szczegolnosci o podatkach
- zerowa wiedza o tym jak dziala gospodarka
- ciagle pisanie
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: od razu wiedziałem że to ten watykaniak.

Jak przegrywa dyskusje to przestaje odpowiadać i zaczyna nowe posty pisać z tymi samymi bzdurami

I w co drugim zdaniu pisze słowo "nieironicznie", ale w ogóle chyba nie zna znaczenia tego słowa, bo w losowych miejscach je wstawia.

Mam niesamowita bekę z niego, więc go obserwuje xd
  • Odpowiedz
@mieszczanski_trubadur: Ja kiedyś z nim dyskutkowałem i ze mnie chciał zrobić jakiegoś nieudacznika i biedaka. A żeby pokazać, że on jest bogaty, czlowiek sukcesu itd. pochwalił się, że w zeszłym roku kupił gry na switcha za 3 tys zł XDDDD

Jak mu pokazałem akt zakupu mieszkania i dowód rejestracyjny auta to zamknął mordę i mnie zablokował
  • Odpowiedz