Wpis z mikrobloga

@kamilek123255: Polecam w tej kolejności, wszystko sprawdziłem kiedyś osobiście:
Domino barber polecam właściciela czyli Dominika;
Made man - Jędrzej mnie spoko ostrzygł rok temu :D;
John44barber - ostatnio byłem na usłudze u juniora Maćka, bo cebulamotzno i dał radę tylko 2h to robił ( ͡ ͜ʖ ͡)
I bardziej klasyczna propozycja, ale dziewczyny się rozwijają, słyszałem, że nawet brody robią teraz Fryzjer Ewa - kiedyś Justyna
@kamilek123255: tak, ale szczerze mówiąc lepiej iść z samymi włosami jeśli masz taką brodę, że jesteś w stanie ją sam ogarnąć (a moja taka była), bo ja bym tak samo jak on zrobił i zaoszczędził 30 minut ;D No i trochę marudził, że mam długie włosy (ledwo do szyi były) a on robi krótkie, bo się uczy i w sumie czas... No ale potem się zgadaliśmy i było wesoło i nawet
@kamilek123255: U Domino zaczynałem swoją przygodę z barberami w 2017 roku (komplet 50zł !!!) i mile wspominam, chodziłem tam regularnie (u mnie to jest co 3-6 miesięcy, bo lubię czasem włosy zapuścić póki mam xD) kilka razy, potem postanowiłem popróbować innych. A to mi dziewczyna voucher gdzieś tam kupiła (np. Made Man) i tak to wyszło, że u Domino nie byłem juz ze 2 lata, ale może teraz pójdę.

Silą rzeczy