Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 3
To musi być fejk, bo nawet płatne ladacznice nie maja takiego opisu.

@Mr_3nKi_: konto dosyć stare jak na ten portal a jakby fejk był to by spadło z rowerka lub już było nieaktywne. Dodatkowo jest w topce tej strony.

pewnie ci ruski płaco!

@Valfoutre: tak w naturze tj. w postaci deszczu i burzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ehh jak mam zaruchać ukrainkę jak nawet nie jestem
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: no i git ze prostytuują się tutaj wiesz ile Polskie szony sobie liczą za usługi? po pierwsze przez te #!$%@? kamerki coraz mniej ich to i jeszcze #!$%@? ceny chcą za sex.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kierowca-ufo: czytaj ze zrozumieniem co napisałem. Dimitrjemu typowemu nie wolno wyjechać z kraju bo poborowy i na siłę na front. Chyba, że ma dużo dolarów to może zapłacić na granicy aby go przepuścili. A taka Natasza jedzie bez problemu i daje na lewo i prawo gdy Dimirij musi ginąć w okopie.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:

czytaj ze zrozumieniem co napisałem. Dimitrjemu typowemu nie wolno wyjechać z kraju bo poborowy i na siłę na front.


Jakie proponujesz rozwiązanie, bo dalej widzę piecze cię z tego powodu? Słucham.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kierowca-ufo: ciebie niedługo po usługach u twojej ziomalki ze zdjęcia może coś niedługo zacząć piec i swędzieć.
A co do rozwiązania to już za późno i tak przeszło tyle niewiadomych osób do PL, że jest "po ptakach". Ale tak czy siak trzeba by mimo, ze za późno przywrócić stare zasady z2020 r. wpuszczania ukrów do PL.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:

Ale tak czy siak trzeba by mimo, ze za późno przywrócić stare zasady z2020 r. wpuszczania ukrów do PL.

Ach, tu cię piecze xD

Już myślałem że tak biadasz nad losem dimitrija, ale jednak wylazło ukropolin xD.
  • Odpowiedz