Wpis z mikrobloga

@Jariii:

Rozumiem, że masz dowody na te oszustwa i przekręty PO?

Gdybyś był trochę starszy, to pamiętałbyś 8 lat rządów wałów, przekrętów, oszustw i niespełnionych obietnic tuska¯\(ツ)/¯

nawet koalicja z PiSem was nie ratuje to szczekacie na Tuska xD

Ja tu jestem w jednej osobie, towarzyszu. A bekę z tuska i peło można cisnąć przy każdej okoliczności, niepotrzebne są warunki do spełnienia. To jest patriotyczny obowiązek
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Pamiętam od 20 lat głosuje na platformę. Pamiętam też nieudolne rządy PiSu z przegranymi wyborami. A jak tam zarzuty dla Kaczora o nielegalne finansowanie Porozumienia Centrum? Przypomnisz?

Chyba nie bardzo wiesz czy jest patriotyzm towarzyszu.
  • Odpowiedz
@Jariii: No to albo coś słabo pamiętasz te 20 lat jeśli nadal głosujesz na nich, albo masz zaburzenia poznawcze

Oczywiście npc z mózgiem przeżartym od wyborczej i tvn-u wie lepiej od Patrioty, czym jest patriotyzm xD
  • Odpowiedz
Rozumiem, że masz dowody na te oszustwa i przekręty PO?


@BadSebastian: @Jariii: Co trzeba mieć w głowie, żeby taki debilizm napisać w komentarzu pod karykaturą wyborcy jedynej słusznej partii w Polsce XD To tak jakby się ktoś z dupy zapytał o dowody na używanie oprogramowania szpiegowskiego pegasus przez rząd do inwigilowania opozycji xD
  • Odpowiedz
Boże, mój mózg tak bardzo wyparł, że można być tak głupim i w omawianym komentarzu nie ma minimum sensu, że właśnie sam sie złapałem na tym, że zapomniałem, że przecież "oszuści" zostało użyte w znaczeniu oszukiwania swoich własnych wyborców i ogółu polaków
  • Odpowiedz
Rozumiem, że masz dowody na te oszustwa i przekręty PO?


Gdybyś był trochę starszy, to pamiętałbyś 8 lat rządów wałów, przekrętów, oszustw i niespełnionych obietnic tuska¯\(ツ)/¯


@BadSebastian: czyli nie masz xD
  • Odpowiedz
@Jariii: a ja pamiętam jak po ogłoszeniu 500+ wszyscy mówili że to nie wejdzie bo nas nie stać, a potem to zrobili i zamiast elektrowni atomowych w budowie przejedliśmy ostatnie 8 lat.
  • Odpowiedz