Wpis z mikrobloga

Jak dopiero zaczynasz jeździć to 4x80mm. Potem można się zastanowić, bo jezeli lubisz jazdę bardziej po placu, robiac jakies slalomy czy inne trickasy to lepsze beda także 4 koła. Jeśli jednak juz troche śmigasz, ogarniasz hamowanie t-stopem, i stawiasz bardziej na robienie km po mieście to zdecydowanie 3 kola
@DavyJoness: Jedzilem za dzieciaka, więc niewiele pamiętam.
Chciałbym właśnie raczej robić km, a dwa za nie w mieście tylko na wsi, więc tym bardziej raczej wolałbym kilometry trzepać na jeżdżeniu.
Ale właśnie obawiam się trochę tej przesiadki na 100mm kółka i stabilność jazdy na nich xd
Ja w zeszłym roku miałem przesiadkę z 4x80 na 3x110 i osobiscie na tych drugich jezdzi sie o wiele lepiej. Możliwe ze to dlatego ze wczesniej mialem fitnessowe Rb macroblade 80 a obecnie mam hard shelle Rb 3WD 110.

Najlepiej by bylo jakbyś poszukał jakiś sklep ze sprzętem w swojej okolicy i przymierzył (Oxelo na bank dostaniesz w Decatlonie), albo jak takiego nie ma to zamów na allegro i najwyzej odeślesz
@AryanWonderBoi: Ja również jestem zadowolony po przesiadce z 4x84 na 3x100, bo też lubię trzepać kilometry - dużo i szybko. Pierwsze godziny mogą być niekomfortowe, bo będziesz miał wrażenie jakbyś stał w butach na obcasie, mogą boleć łydki itd. Trochę trudniej się wchodzi w zakręty i hamuje, ale nie jest tak, że trzeba się uczyć od nowa, raczej dostosować obecne umiejętności do nowych warunków. Ogólnie polecam. ( ͡ ͜