Wpis z mikrobloga

@Clefairy: wszystkich komentarzy w znaleziskach jest 856 a udzielam sie w roznych nie tylko politycznych. W tych politycznych jednak zawsze sie jakis antykonfederacki kiep rzuca i trzeba go sprowadzic na ziemie wiec schodzi na to kilka komentarzy.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale jedno konto nie jest ograniczone do komentowania jednego tematu a liczba 1547 w "znaleziskach" nie odnosi sie do komentarzy tylko do komentarzy wykopanych i zakopanych tak jak
@Clefairy: wow obserwuje tag #konfederacja toz to niebywale ze sie pod nim udzielam.

Ty za to nie masz sobie tymi antykonfederackimi wpisami pewnie nic do zarzucenia nie? Ja przynajmniej udzielam sie w tematach ktore mnie interesuja.

Jak smutne zycie trzeba miec zeby sie udzielac w tematach ktorych sie nie lubi? Ba... udzielac sie... ty tworzysz content w tematach ktorych nie lubisz. To juz wyzszy poziom ulomnosci.
@Clefairy: komentujesz co ci przeszkadza? Ciekawe ze przeszkadza ci tylko jedna partia i to nie jest pis xD

Juz napisalem ze film ogladam wiec nie wiem po co sie kolejny raz mam powtarzac.

A co u ciebie? Kaczor ci za to placi czy wrzucasz antykonfederackie wysrywy za darmo w srodku nocy?
@Clefairy: jak cię tak to boli to może... wrzuć na czarną listę? A może zrób sobie spot wyborczy PiSu czy tam innego PO? Ponoć to użytkownicy decydują o tym, co trafia na główną. Boli demokracja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie nie interesują patostrimy więc mam tag i podobne treści na czarnej liście. Nie latam po wykopie z grupą fanatycznych przeciwników patostrimów i nie wypłakuję się wszędzie, że
Trzy znaleziska odnoszą się do tego samego


@Clefairy: co? xD

Praktycznie zero wartościowej treście


Widzę że bardzo cię ubodła krytyka rozdawnictwa PO-PiSu przez dr. Sławomira Mentzena w moim znalezisku. ¯\(ツ)/¯

P.S. Wiesz że możesz wrzucić tag #konfederacja na czarną, wówczas nie będziesz widział treści związanych z tą partią.