Wpis z mikrobloga

#elektronika #serwis czy jest na wykopie ktoś kto podjąłby się naprawy takiego urządzenia? https://beaba.pl/product-pol-5766-Beaba-Bibexpresso-R-Ekspres-do-mleka-2w1-Night-blue.html kłopot jest prawdopodobnie z grzalka lub czujnikiem braku wody. Objawy są takie że raz działa bez zarzutu a potem 20 razy nie wlacza się w ogóle grzalka ani nie pika sygnał braku wody. Producent mi odpisal że nie ma serwisu po gwarancyjnego :( różowa kupiła używany jako sprawny...
  • 6
@WarsDman: pytaj na grupie studentów na FB, jakaś grupa akademików polibudy w najbliższym dużym mieście. jakiś elektronik hobbysta może tam zajrzeć za 50dych, stówę. ale nie obiecuję, że się taki znajdzie.
Bo serwis elektroniki to pewnie to wyceni na 2-5 stów. Nieopłacalne.
@WarsDman: naprawiałem takie coś. Jak sam nie jesteś majsterkowiczem - w skrócie Daj se spokój.
Możę i trendy nowoczesne i superduper wygodne - ale w praktyce - to jest tępa grzałka, tępy sensor ntc, sterowanie na procku za złotówkę, i zaworek wody - przerost formy nad treścią za 400zł (zwłaszcza biorąc pod uwage okres, w jakim będziesz tego używać dla dzieciaka) który w dodatku natychmiastowo zarasta kamieniem. W praktyce on ci
hrumque - @WarsDman: naprawiałem takie coś. Jak sam nie jesteś majsterkowiczem - w sk...

źródło: i-beurer-podgrzewacz-do-butelek-by-52

Pobierz