Wpis z mikrobloga

Trochę szkoda tego nowego wnętrza cayenne. Do Taycana pasowało bo to elektryk, a porsche jakimś cudem wpasowało się w modę tabletozy w całkiem fajnym stylu. Natomiast póki jeszcze cayenne ma pod maską silnik spalinowy, to fajnie byłoby zobaczyć analogowy obrotomierz tak jak ma to miejsce w 992. Dodatkowo ten bezużyteczny 3 ekran chyba tylko dla szpanu. Nie rozumiem czemu nie można w opcji mieć starszej wersji zegarów. Porsche zawsze słynęło z multum opcji w konfiguratorze a tu nic…
#motoryzacja #samochody #porsche
A.....0 - Trochę szkoda tego nowego wnętrza cayenne. Do Taycana pasowało bo to elektr...

źródło: IMG_1127

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@pesymistyk: najlepsze że wszyscy narzekają na brak fizycznych przycisków a producenci dalej mają to w dupie. Nigdy nie mialem okazji z tego korzystać ale jak widzę filmiki jak ktoś z tego korzysta i to jeszcze laguje nie reaguje na dotyk to mam ochotę na zaj*bać magika
  • Odpowiedz
@PiotrFr: że w sensie wszyscy dziennikarze nigdy nie mają nic do powiedzenia bo na siłę wymyślają wady? … Nawet nie wiem kto jest dziennikarzem a kto nie, czy yt czy reddit ani razu nie widziałem żeby ktoś te rozwiązania chwalił.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: xd nie zrozumieliśmy się myślałem że odpowiadasz na mój komentarz gdzie napisałem że krytykują dotykowe przyciski na kierownicy a tobie chodzi o mój wpis.
Ogólnie to bardzo podobają mi się analogowe zegary, jest to coś czym mogłbym cieszyć oko. Rozumiem też że cyfrowe są bardziej praktyczne tylko szkoda że coraz mniej marek daje wybór bo np. Ja mógłbym poświęcić ten minimalny brak komfortu w zamian za coś co mi się
  • Odpowiedz