Wpis z mikrobloga

Ktoś, kto myśli, ze 800+ cokolwiek zmieni chyba przespał ostatnie 5 lat.
Dzisiaj 500+ po uwzględnieniu inflacji jest warte 340zl, czyli żeby urealnić pierwotnie założoną wartość trzeba dzisiaj wyłożyć właśnie 800zl. Jestem za likwidacją socjali, ale śmieszy mnie darcie koszuli niektórych wykopkow wróżących katastrofę i drugą Wenezuelę.

BTW dlaczego nikt nie mówi o zapowiadanych darmowych autostradach? Ciekawi mnie ile dostanie Kulczyk i reszta za zerwanie tajnej umowy lub ile to rocznie będzie kosztować podatników jeśli umówią się na pokrycie hehe „kosztow”. Dzisiaj cena za przejazd jednak jest regulowana rynkiem - jak będzie za duża, to taka A2 ma alternatywy (wolniej, ale za darmo). A tu jak się Sasin dogada pod stołem z Kulczykiem to nie będzie granicy wydatków. Obiecali, to zapłacą tyle ile Kulczyk zechce, a umowę tradycyjnie utajnia na 20 lat.
#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #inflacja #gospodarka #autostrady
a.....e - Ktoś, kto myśli, ze 800+ cokolwiek zmieni chyba przespał ostatnie 5 lat. 
D...

źródło: IMG_0070

Pobierz
  • 6
@apee: jak nie masz żadnych pieniędzy to fakt, nic to nie zmieni bo i tak nic Ci nie stopnieje :D
Ale wypłaty nie pójdą za bardzo w górę (stosunkowo), a ceny produktów skoczą jeśli znowu w celu realizacji programu będą drukować.