Wpis z mikrobloga

ktos sie w----ł na moje konto w crytpsy , sprzedał moje dogi i wypłacił BTC na adress 19H6n9yKSUz9A189wRYP8P7P56CdRR7t3X , na mojego maila nie przyszło zadne potwierdzenie a w tranzakcjach jest confirmed withraw , co teraz robic niema nic w pending withraw , wysłałem ticketa ale nie wiem czy cos to da , pomózcie :(

#kryptowaluty
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FRAJER sprzedał moje wszystkie dogi co kopałem od początku , z-----ł mi bitcoiny które zarobiłem na MEOW , @bakoq3: dokładnie , ktos pisał ze miał potwierdzenie na sms nawet i mu z------i coiny i posprzedawali wszystko
  • Odpowiedz
@emjot86: pytaj śmiało , pisze to poto ponieważ nie chce zeby sie wam to kiedys przytrafiło mireczki , mi z------i cóż jakoś sie odkuje ale niektóre osoby juz by skakały z okna :D
  • Odpowiedz
przy okazji, jak teraz próbuje zrobić withdraw btc na cryptsy to dostaje:

An Internal Error Has Occurred.

Error: An Internal Error Has Occurred.

Może faktycznie im się coś posypało.
  • Odpowiedz
Moją przygode z crypto zacząłem niespełna 2 mies . temu pod koniec grudnia , kopałem na 3 kartach 280x , teraz mam juz 6 -takich kart , doszedłem do kilku bitcoinów od 0 , bazowałem na tym co moj komp wykopał , jedyne co to będe teraz w plecy za prąd jak rachunek przyjdzie no i karty tez kupiłem ze swojej kieszeni
  • Odpowiedz
@PIETREK266: naucyka na pryzsylosc zeby trzymac wszystko w portfelu na swoim dysku, troche bolesna wprawdzie ale co zrobic. Z cryptsy juz wczesniej slyszalo sie o roznych problemach znikajacych altach z portfela etc - caly czas musi byc dziurawa.
  • Odpowiedz
teraz własnie przyjdą mi części niebawem , miałem plan dobic do 8-miu kart 280x na 2-och zestawach , nawet nie przeszło mi przez mysl ze takie cos moze sie stac
  • Odpowiedz
@bakoq3: co by to dało jakbym zgłosił sprawe na policje ? mieszkam w północnej irlandii moze tutaj potraktują sprawe bardziej poważnie ? cały czas czekam na odpowiedź z crytpsy moze coś sie ruszy jak USA wstanie
  • Odpowiedz
@PIETREK266: trudno powiedzieć, kto by Ci miał zwrócić stracone btc? Cryptsy? Odzyskanie tych btc z adresu na który zostały przelane na drugi koniec świata graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
@bakoq3: zgłosiłem sprawe na lokalną policje , zapisali sprawe i powiedzieli że musze czekać na odpowiedź z crytpsy , powiedzieli że crytpsy powinno powiadomić policje w USA i namierzyć adres IP złodzieja , w razie czego oni równieź będą interweniować , ale tak jak mówisz niewiadomo gdzie te bitcoiny poszły i czy woogóle uda sie namierzyć adress IP kogoś kto to zrobił
  • Odpowiedz