Wpis z mikrobloga

Cześć mirki poszukuję nwoego lapka do grania w gierki typu LoL, fifa 20, GTA V, czasem też produkuję muzykę w FL Studio i troszkę w photoshopie się bawię i Premiere Pro. Ogólnie lapek do wszystkiego.

Poniżej podrzucam lapka jakiego aktualnie posiadam. Obecnie jest w nim 16GB RAM zamiast 8gb i założony dysk SSD pod NVME.

Stary KUMPUTER

Czy lapek który znalazłem pozwoli mi na luzie w te gierki pykać na full wymaganiach? Widzę że jest tam RTX 3050 [35W], i boje się że to TGP na 35 W jest za małe na te gry, ale z drugiej strony jeśli obecnie mam Nvidie 950M to raczej powinno być lepiej, niż gorzej.

Nowy KUMPUTER

#komputery #laptopy #sprzetkomputerowy
  • 16
  • Odpowiedz
@Orinosuke: Specjalistą nie jestem, ale raczej tak. Obczaj jeszcze ewentualnie benchmarki. Mój 9-letni lapek ogarnął wiedźmina 3 i Bannerlorda na niskich, chociaż mówili, że nie da rady
  • Odpowiedz
  • 0
@kuroszczur: No właśnie wg benchmarków mój lapek który wrzuciłem nie powinien odpalić gta V, a leci w stabilnych 50 fps na medium. Jedyne czego sie w tym lapku obawiam to tego RTX 3050 z 35 W. A nigdzie nie mogę znaleść testów z 35W wszędzie z 80 albo więcej :D
  • Odpowiedz
@Orinosuke: i7 jest troszkę mocniejsza, ale w grach i tak głównie karte graficzną obciążasz. Z 15 cali masz LENOVO2 te legiony to topka pod względem wykonania w gamingowych lapkach. To gier 14 cali odpuść, będzie się strasznie grzało pomimo śmiesznie małego tgp
  • Odpowiedz
  • 0
@Gajwer2: Główną grą jest LoL. Fifa raczej do alko na domówce czasem . Na pewno nie będe celował w jakiej cyberpunki czy inne nowości. Do produkcji muzyki ten lapek co obecnie mam wystarcza mi w zupełności, więc sądze ze ten 14" powinien również sobie dać radę. Ważne dla mnie żeby w Lolu przynajmniej te 140 fps było.
  • Odpowiedz