Wpis z mikrobloga

Jestem raczej w mniejszości, więc muszę się trochę zesrać.
Leciutko wynudził mnie ten serial. Ja rozumiem, że jak na uniwersum SW to jest novum: dojrzała produkcja, dużo wątków, fajna stylistyka i ten odmienny klimat Łotra1.
Cały wątek Cassiana sztos - napad na skarbiec, ucieczka z kołchozu, ale gdy podczas tych akcji znów wjeżdżał wątek tej senator lub tej blondyny z BBI albo tego kolesia co prowadził śledztwo na własną rękę, miałem ziewanie, bo już chciałem wrócić do Cassiana spieprzającego z więzienia.
Mogli wprowadzić jeszcze więcej postaci w każdym odcinku, bo 1-2 na epizod to zdecydowanie za mało.
12 odcinków mogłoby dla mnie zamknąć się w 6 i to takich po pół godziny.
Rogue 1 mi się podobał.
#seriale #starwars #andor #mandalorian #disneyplus
kaczek93 - Jestem raczej w mniejszości, więc muszę się trochę zesrać.
Leciutko wynudz...

źródło: images (3)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@kaczek93: Andor jest generalnie przehajpowany. Na tle nowych produkcji spod znaku SW jest rzeczywiście jak objawienie, ale obiektywnie jest co najwyżej przyzwoity.
  • Odpowiedz
@kaczek93 czy ty narzekasz, ze serial ma za duzo watkow, za duzo postaci, i za malo akcji?

przeciez to serial o poczatkach rebeli, na koncu 12 odcinka scena po napisach i budowa gwiazdy smierci - jak dla mnie Andor to pierwsze dojrzale kino star wars

mroczna, gesta akcja, dialogi, uklady ukladziki, pokazanie, ze nic nie jest proste i zeby cos ugrac czasami trzeba poswiecic swoich ludzi

jak dla mnie to 12 odcinkow
  • Odpowiedz