Wpis z mikrobloga

@Wiggum89: z góry mówię, że nie mam nic do grota.
Natomiast ten kanał prowadzą ludzie, którzy posiadają sklep z bronią na Ukrainie i są trochę memem w ukraińskim "środowisku strzeleckim".
Typowe gadanie sklepu, że więcej już nie będzie kalachow, grotów, ar-15, że ostatnia szansa, że teraz należy kupować broń, bo za chwilę zmieni się system rejestracji broni na Ukrainie i już niczego nie będzie, a jak będzie, to za chwile zmieni
@Wiggum89 Po co kupować Grota jak można dołożyć 500 zł i mieć STAGa, Ruggera lub Aero - konstrukcje sprawdzone. Gdyby Grot był tańszy 1000zl+ to zrobiłby karierę w środowisku strzeleckim jak czeska CZ. Tak to mamy typowy AR tyle, że polski. Jeszcze dostępność słaba.
Już mam słaby kontakt z chłopakami z klubu ale z tego co wiem to każdy czekał na premierę grota, a jak wyszła cena to pokupowali co innego. I
@Pompejusz:

grot

typowy aer

XDDDDDDDD
wiec mowisz ze w typowym aerze masz zestaw konwersyjny na 7.62x39? Mozesz dokupic bez problemu krotka lufe i ja wymienic w 30 sekund? Masz skladana kolbe w typowym aerze? Przelozysz wyrzucanie lusek na druga strone? Nie kompromituj sie czlowieku