Wpis z mikrobloga

Czyli mnie nie słychać… xD JAK MOŻNA TAK SPIERD%LIĆ SERWIS ŻEBY NAWET ŻADNYCH POWIADOMIEŃ, NIC..

srobajtek ty…
Wszystko zj%bane nawet lenny face na mobilce upośledzony i się wstawic normalnie nie da, dziady złamane grrr….
Cześć @kajak98 (ツ) Daj nam znać co Twoim zdaniem powinniśmy poprawić aby lepiej korzystało Ci się z Wykopu - postaramy się podziałać w tej sprawie.
@wykop szanowni (lub w zasadzie po dewastacji serwisu - nie) problemów jest mnóstwo.
Aplikacja mobilna - dodawanie wpisów i odpowiedzi - nieczytelna, lenny face od jakiegoś dwukropka się zaczyna, a na dawnej aplikacji Zakop mogłem sobie wybierać z listy…
Komentarze na wpisy raz umożliwiają wpisywanie tekstu a raz nie. Gdy kliknę wyślij, to moja odpowiedz się nie pojawia xD trzeba wyjść i wejść we wpis i tez nie zawsze.
Gdy ktoś odpowiada
@wykop aha no i nie da się dodawać zdjęć, i jeszcze się zastanawiam po jasna cholerę przy odpowiadaniu na wpis na gorze ekranu marnujecie 0,5cm miejsca, potem tam gdzie przycisk „X” i wyślij marnujecie kolejne 1,5cm i dopiero jest pole do wpisania tekstu i jest ono jakby nieostylowane - tak jak by czegoś brakowało… pomijam ze podpowiadanie tagów lub Userow działa jeszcze gorzej no i tez bez sensu dodawać odpowiedz gdy nie