Wpis z mikrobloga

wykopki z tagu #danielmagical : niech tylko daniel wyjdzie z domu hyhyhy to bedzie bity hyhy bedzie dostawal od kazdego po mordzie hyhyhy nikt go nie lubi hyhyhy
daniel pojechal sobie do centrum do ludzi i co? siema siema, mozna zdjecie?, co slychac, pozdrowicie? hej, czesc, ogladam cie xd ale to to nic! kibole czy tam charakterniacy tez mieli go bic a kto sie przywital z danielem? dawid zalecki xdddd to jak to jest wykopkowi gangsterzy? xd co z waszymi teoriami? xd daniel jeszcze poinformowal wczesniej ze sie wybiera do centrum i troche tam byl wiec mieliscie mnostwo czasu zeby sie zebrac w kupe bo samemu nie dalibyscie rady a wy nic? xd jestem w ciezkim szoku bo przeciez jestescie tacy znani z udanych gansterskich akcji xd pozostalo wam jeczenie, kwik, bluzganie, wymyslanie kolejnych teorii i nieudolne zglaszanie xd przynosicie wstyd reszcie wykopkow! przeproscie i usuncie konto! xd to jest takie piekne ze daniel nie musi robic kompletnie nic zeby was upokarzac, obnazac wasza nieudolnosc i pokazywac jakimi jestecie mitomanami i plackami xd
taki wasz obraz wykopki z tego tagu xd : #patostreamy
don-zwierz - wykopki z tagu #danielmagical : niech tylko daniel wyjdzie z domu hyhyhy...

źródło: rage-kid

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@RuffledFrump: hyhyhy schowal sie za matke hyhy bedzie bity na kazdym kroku hyhy xd a wykopki nadal schowane w domu i szczyca sie ruchami innych ludzi bo sami sa plackami xd byl bez mamy, trzeba bylo dzialac gangsterzy xd
  • Odpowiedz
  • 2
@filixcastellano:

to niestety nie te czasy ze sie rozdaje w------l na prawo i lewo na ulicy, bo wszedzie sa kamery

pelna zgoda. odrobine myslaca osoba doskonale o tym wie ale jednak wiekszosc wykopkow z tego tagu naogladala sie za duzo filmow patryka vegi czy tam z terminatorem xd pomijajac fakt, ze tylko oni czuja nienawisc do daniela, to nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie atakowac kolesia z tik toka, ktory
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Serio ojciec Denisa się z nim witał? Jaka kirwa projekcja wystąpiła wgl w glowie tego typa skoro nie chciał podać ręki Kubiszynowi bo sie jego przygłupi syn pruł do Diego i mial z nim jakiś wyimaginowany problem, a magikalowi który bil matkę normalnie rękę podał? Ten Toruń to widzę patologia pełna geba
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91: nie wiem czy reke podal bo strim lecial sobie jako "radio" ale spotkali sie na miescie przypadkiem, przywitali ze soba i tyle. a ja nie wiem co w tym dziwnego, moze jeszcze pare lat temu mialby powod zeby go nie lubic ale teraz? chlop ma juz swoje lata i gdyby mial miec problem do takiego daniela, to swojego syna musialby ubic i pizgac co druga napotkana osobe. jeszcze daniel
  • Odpowiedz
@don-zwierz: No ja rozumiem przeciez, ale w studio przed walka z Kubiszynem gadał o zasadach, ręki Kubiszynowi nie chciał podać, a wita się z typem który bije matkę i robi przypal na całą Polskę temu Toruniowi. Syna wychował na podobnego idiote jak magikal, który c---a ma pojęcia o życiu na ulicy, a cały czas opowiadał, że to ojciec go wychowywał na "sztywnego chlopaka z zasadami" a teraz się witają na
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91: jak juz to bil a nie bije i nie bylo to nagminne. ogolnie czas przeszly bo aktualnie goha nie upadla sie na strimach, je jak czlowiek, jakies nowe ciuchy, spi po nocach, wiec nie jest zle. z tym robieniem przypalu toruniowi to tez bym sie klocil bo nie brakowalo za czasow swietnosci ludzi z samego torunia ktorzy nie mieli najmniejszego problemu z jego dzialanoscia a nawet i odwiedzali daniela.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Wiem, że pod publiczkę, ale sam fakt się liczy i to nie godzi się w najmniejszym stopniu z wizerunkiem ulicznika, więc c---a warty ten Zalecki, a histori Kubiszyna i Denisa mi się nie chce opowiadać. Ręki sobie nie dasz uciąć jak tam jest jak strim jest off, a całkiem do niedawna strimowal na kicku jak dostał bana na yt i byłoby to samo co zawsze. Teraz to jakieś c-----e
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91: z ta reka to bys sie zdziwil. nie ma juz tego bo zupelnie inny klimat panuje w domu. jacek i mariusz dostali kopa, zmieniono content, pojawienie sie nikoli tez ma wplyw na cala atmofere wiec nie ma powodow do wiekszych awantur. wiadomo jaki jest daniel i wiadomo ze potrafi sie uniesc czy tam obrazic ale klimat sie zmienil. gdybym ja mial mieszkac na u2 kiedy tam byly te mariusze
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Napewno grubas się pilnuje i pilnuje Goski bo się boi odsiadki, swoje nawywijał nie twierdzę, że się chce zmienić, ale przeszłości nie wymarzę i z internetu to nie zginie, zrobil dużo złego, upadlał własną matkę i Jacka za 3zl i gdyby nie przypały dalwj by to robił dlatego jest obludnuki3m i j---c tego grubasa
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91: xdd pilnuje to jedno ale jak zyjesz w domu wariatow to sam stajesz sie wariatem. ludzie maja krotka pamiec a i wiekszosc ma w dupie co robil daniel tak jak na przykladzie tik tokowych widzow ktorym serwowano wlasnie nagrania z dawnych lat. teraz widza chlopa ktory ma jakas charyzme, plany, obok fajna dziewczyne, wiec teraz przeszlosc mu nie zagraza. co do gohy to ciezko bedzie jej nie wrocic do
  • Odpowiedz