Wpis z mikrobloga

@Pas-ze-mna-owce: w czym była świetna?
Jeśli chodzi o wokal to nic nie zaprezentowała - wystarczy porównać jej wokal z bardzo dobrą Estonią, Szwecją, Francją, Norwegią, Litwą czy gościem z Cypru.
Sama piosenka to typowa pop sieczka jakich tysiące w radio
Choregrafia? Nawet nie pamiętam jak wyglądała czyli musiała być bardzo podstawowa
Może urzekła tańcem? No niestety też nie
Ale na pewno pociągneła występ swoją osobą, charozyma zrobiła duże Show? Wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: nie jestem trollem po prostu próbuje doszukać sie jakiegoś pozytywu u naszej piosenkarki i nic nie moge znaleźć bo w żadnym aspektcie nie zabłysneła. To samo zresztą z UK które z Polską dobrało się prawie 1;1.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: jeżeli jedyny argument to "wpada w ucho" to tak trochę mało. Bo w ucho wpada także Crazy Frog który jest/był kiedys memem ale to nie oznacza, że powinni grac Crazy Froga na eurowizji.
  • Odpowiedz
@guguszp: Dostajesz występ z piosenką świetnie wpadająca w ucho, z właściwie najlepszym stagingiem, bardzo dobrym tańcem i ładnym wokalem.
Promujesz nijaki Cypr, o którego występie dużo mówi to, że nie jestem w stanie powiedzieć nawet jak ten typ wyglądał XD
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce:

Dostajesz występ z piosenką świetnie wpadająca w ucho, z właściwie najlepszym stagingiem, bardzo dobrym tańcem i ładnym wokalem.


wpadające w ucho to słaby argument bo jak pisałem wyżej takie kicze jak Crazy Frog także wpadają w ucho co nie zmienia faktu, że są mizernymi piosenkami
Staging był poprawny a na pewno nie najlepszy.
Dobry taniec? Może pomyliłaś z panią z Izraela
Ładnym wokalem - ok to juz musi być
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: przecież większość ludzi się zgodzi że facet z Cypru wokalnie i umiejętnością śpiewu przebija Blanke. Blanka brzmi jakby dopiero od paru miesięcy/roku uczyła się śpiewać i jest na początku swojej kariery.
  • Odpowiedz