Wpis z mikrobloga

Niestety moj poprzedni wpis spadl wiec zapytam jeszcze raz.

Czy uwazacie, ze uzytkownicy typu @jan-ulaf swoja tworczoscia na wykopie na prawde wspieraja Ukraine?

Moje argumenty, za tym, ze jest wrecz przeciwnie.

Spamuja tag #ukraina 24h 400+ akcji w 2 dni. Przykladem moze byc to znalezisko 35 komentarzy. Kto normalny ma czas na takie cos?

W momencie gdy Ukraina ma sie czym pochwalic, duzo sukcesow na froncie. Oni zasmiecaja tag jakimis bzdurami, w ktore nikt normalny nie uwierzy na poziomie choroby putina czy niszczenia dronow rosyjskich sloikami. Czesto przy tym umniejszaja Polakom.

Poza tym wpisy wygladaja jakby pisaly je osoby ... Sami sobie sprawdzcie ten profil i wyrobcie opinie.

#ukraina
  • 17
@jan-ulaf: Interesujesz sie wojna, a piszesz takie bzdury, ze nikomu sie nawet nie chce wchodzic z Toba w polemike. Dodatkowo, jak wspomnialem, kto przy zdrowych zmyslach siedzi 24h na tagu i doslownie komentuje kazdy wpis i znalezisko. Wiem. ze Ci za to nie placa, a juz na pewno nie Ukraincy. Nie sa tacy glupi.
@Ucho1899: osobiście pomogłem bardzo dużo walczącym Ukraińcom. Mieszkam w Polsce w przeciwieństwie do tych wszystkich błaznów piszących z wysp, Holandii czy Niemczech. Odprowadzam tu realnie podatki które były przeznaczone na pomoc militarną Ukrainie.

Aquamen>Ukrofile pokroju Błazenmena. Fakty nie opinia.