Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu w arabskich krajach kobiety #!$%@?ą w burkach?
Bo mężczyźni się zebrali w kupę i im każą.
Wiecie czemu w polsce mamy p0lki, #!$%@?ą hipergamię, tyle incelstwa i takie kłopoty w relacjach damskomęskich?

Bo polscy mężczyźni to #!$%@?.

Prosty przykład, idziesz po mieście, jakaś pijana patusiara obiera cie za cel i zaczyna walić po mordzie. Postronne chłopy to obserwują i się śmieją. Jebniesz jej na otrzeźwienie, zaraz ktoś się na ciebie rzuci, bo jak to tak, kobiety to nawet kwiatkiem.
Emerytura? Niech kobiety idą szybciej, my popracujem. Benefity dla kobiet w pracy i na uczelniach? Spoko. A co jak były punkty za bycie facetem? Kwik kobiet.

Jedną z rzeczy, której trzeba zazdrościć kobietom, a nam mężczyzną powinna przynosić wstyd, to ich solidarność jajników. Choćby inna kobieta źle robiła, druga i tak się za nią wstawi. PIS blokował aborcję? Kobiety na ulicę. PIS rucha facetów, to ponarzekają sobie na przerwie w pracy pod nosem. Kobiety chcą coś wywalczyć? Organizują się na twitterach, facebookach, wychodzą na ulicę, walczą, te co siedzą w domu robią szum w mediach.

Co roku kwalifikacja wojskowa, co roku narzekania. Mężczyźni dupa cicho.

Kobiety są takie, na jakie zostały stworzone przez mężczyzn. To kobiety z racji na swoją biologię i brak testosteronu, zawsze się dostosowują, do mężczyzny/mężczyzn. Jeśli w rodzinie facet jest #!$%@?ą, to kobieta staje się głową rodziny i decyzyjna. Jeśli w społeczeństwie faceci to #!$%@?, to kobiety nimi rządzą i mają więcej praw.

Wstyd.

edit: jak faceci dają się wykorzystywać za cipę i zrobią za nią wszystko, to kobiety uczyniły z niej naturalny wabik i walutę i kręcą wami jak dzieckiem na karuzeli

#dziejekhorinis #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@ArthurFleck: to do lekarz po tabsy i robić to co trzeba by go podniesć

Podniesienie testosteronu to też misja dla mnie. Mój stary i każdy chłop w mojej rodzinie miał owłosiony ryj jak małpa. Ja mam zarost, ale rzadki. Nie wiem czy to coś zmieni, ale widzę u mnie brak takiego poziomu testosteronu co u ojca. Z tym będę walczyć
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: To mi przypomniało jak na ostatnim spotkaniu rodzinnym zasugerowałem że dość rozsądne wydaje się aby na pierwszym spotkaniu/randce koszty za jedzenie (czy co tam się wydarzyło) były rozdzielone po równo i każdy zapłacił za siebie. Ociebaton.jpg jak się na mnie rzucili. JAK MOŻESZ TAK W OGÓLE MÓWIĆ?!!! TO TY JAKO FACET MASZ PŁACIĆ ZA PIERWSZE SPOTKANIE! NIEDOPUSZCZALNE! CO Z CIEBIE ZA MĘŻCZYZNA?! JAK MY CIĘ WYCHOWALIŚMY?!.
  • Odpowiedz
@Wiecznie-zmelinowany: rozwijam się i wykręciłem się z tej gry. Wywalone mam na baby, dzieci, związki. Kobiety pojawią się w moim życiu tylko, jak osiągnę poziom, że na tinderze będę wyrywał taką na ONS/FWB bez zbędnego pajacowania. Tak to mam wywalone, lepiej sobie zwalić i poświęcić czas na siebie
  • Odpowiedz
Specjalnie sobie go zostawiłem żeby wyłapywać takich tryglodytów jak muchy na lep. Jak ktoś się o to #!$%@? to już wiem że nie warto z takim kretynem wchodzić w dyskusję.
  • Odpowiedz
mnie #!$%@? jedno, jak chłop wstawi fotkę, taką porządną, w garniaku, może nawet pozowaną, to zaraz 'koledzy' skomentują 'gdzie masz włosy', 'coś się tak zapuścił' itp.
jak laska wstawi byle fotę, to inne laski komentują jaka to nie jest zajebista.

sami się szkalujemy
  • Odpowiedz