Wpis z mikrobloga

hej Mirki, mam trzy monitory #dell U2414H połączone ze sobą w łańcuchu na portach DisplayPort i podłączyłem to do stacji dokującej Dell WD15 na port DisplayPort, która jest podłączona po USB-C do laptopa Dell Latitude 7410 który ma jakąś standardową grafikę Intel UHD. Niestety nie mogę osiągnąć efektu rozszerzonego pulpitu na wszystkie 4 monitory. Działa tylko konfiguracja z 3 dowolnymi a próba rozszerzenia o kolejny powoduje wyłączenie innego. Co mogę zrobić by się to udało? #hardware #informatyka
JacobTheLiar - hej Mirki, mam trzy monitory #dell U2414H połączone ze sobą w łańcuchu...

źródło: 2023-05-14 10_21_39-Clipboard

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@JacobTheLiar eGPU bo widzę że masz Thunderbolt 3, ale napędzi Ci to np. 4 zewnętrzne monitory ale już wbudowanego nie

Edit: z eGPU masz i te monitory obsługiwane przez CPU i Integrę jak i te obsługiwane przez przez samo eGPU - więc limit byłby pewnie koło 7 licząc wbudowany
  • Odpowiedz
  • 0
@CherryJerry, @Admiral16, @AnkesamonDasza czyli rozumiem że też zmiana koncentratora portów nie pomoże, np. na Dell D6000? Czy może lepiej zmienić sprzęt na takie z dodatkową grafiką?
Nie zależy mi na super wydajności (max film na YT w FHD), byle wyświetlało w rozdzielczościach do jakich zostało stworzone.
  • Odpowiedz