Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Witam, publikuje ten wpis z powodu blokady na moim koncie i nie mam innej mozliwości skontaktowania się z pewnymi niżej zawołanymi użytkownikami. Postanowiłem również usunąć konto, bo za dużo trolli jest na tej stronie przez co co chwile wyłapuje bana, nie czuje się bezpiecznie i mam dość znęcania się nade mną. Bana dostałem oczywiscie bezpodstawnie, bo nic złego nie zrobiłem pisałem z użytkownikiem @Lardor i właśnie mieliśmy odejść w spokojnej atmosferze bez spiny między sobą, kiedy pewien troll @Momento83 mnie zgłosil (do czego sam się publicznie przyznał) i za to bana wyłapałem, bo wcześniej nic złego nie pisalem, typ albo jest modem albo się zna z jakimś modem, nie wiem i wisi mi juz to, moderacja wykopu wielr razy mi pokazala jak bardzo potrafi być stronniczna. Wracając do mojego bana pisałem z @Lardor o swoim prywatnym życiu, ale go nie wyzywalem odnioslem sir moze trochr za ostro o ruskich, ale to nie byl powód do bana na dwa mies i to juz drugi raz za cos takiego (za pierwszy razem kiedys napisalem ze putina nalezaloby zdegradowac ze stanowiska prezydenta i ban ku*wa na pól roku - napisalem o tym w liscie dla zbanowanych, ktore przedsięwzięcie prowadzi @gimnazjumqqq ) także tego, no super strona, gdzie jadą codziennie po polskiej partii rządzącej i moderacja ma to w pompie, a powiesz coś nieprzychylnego o Rosji, to ban od dwóch do 6 mies.... Na polskiej stronie i juz i tak #!$%@?, ze wpis @Lardor pod ktorym o tym z nim pisałem był przesmiewczy. Typ zrobil ten wpis tylko po to, bo zabolalo go ze odkopalem jego stary wpis z niesmiesznym memem o stalinie i ja tam tylko napisalem, ze stalin nie zostawil zadneho takiego cytatu i o to tyl sie zesral do mnie, a uzytkownik @StaszekGGG wraz z @GlikolPropylenowy zaczęli mnie wyzywać od schizofrenikòw i debili, który niczego nie rozumie w dodatku typ @Lardor jeszcze mi próbowal wciskac kit, ze mam olewać cieplym moczem obelgi na swoj adres. Tak, ktoś po tobir jedzie jak po dzikiej swini, a ty masz nie reagowac, bo tak dziala silna psychika wg Lardora, bo on robi jako kierowca autobusu i ignoruje jak ktos jedzie po nim z grubej rury

@CherryJerry Także tak sytuacja wygląda, a moderacja znów dała popis swoich umiejętności i jak zwykle jest stronniczna

#oswiadczenie #banujo #trolle #wykop #gownowpis #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim ale mnie ten komentarz nie zabolał tylko zdziwił że ktoś wykopuje moje stare wpisy. Ja bym zamknął ten temat i tyle tym bardziej go będziesz nakręcał tym bardziej ludzie będą cię wkurzać.
  • Odpowiedz
uzytkownik @StaszekGGG wraz z @GlikolPropylenowy zaczęli mnie wyzywać od schizofrenikòw i debili


@mirko_anonim: Wiesz kolego! Jesteś gorzej jak schizofreniczny debil DEBIL ROZUMIESZ!! Ubzdurałeśse coś w tej #!$%@? głowie i zacząłeś gówno burze o nic!!

Jesteś #!$%@? SCHIZOFRENICZNYM ODKLEJEŃCEM I IM SZYBCIEJ TO ZROZUMIESZ TYM LEPIEJ DLA CIEBIE
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Lardor Ja się nie nakręcam. Mam prawo odpowiadać na starsze wpisy, bo nic złego tym nikomu nie robię. Ty zrobiłeś o mnie wpis by mnie ośmieszyć i jeszcze ze swoimi ziomkami po mnie cisneliście. Czujcie się wygrani, bo przez was użytkownik dostał bezpodstawnie bana i postanowił usunąć wieloletnie konto
@JaNieGej @paczelok Znikam z tej strony. Przykro mi, bo nic zlego nikomu nie robiłem tym, że sobie starsze
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @CherryJerry P.S a co najlepsze gorsze rzeczy o Rosji wiszą na mikroblogu i moderacja ich nie zdejmuje, a gdy tylko ja napisze coś nieprzychylnego o putinie, czy ogólnie ruskich to zaraz ban od 2 do nawet 6 mies ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @JaNieGej W moim nicku były 4 R nie 3
( ͡° ͜ʖ ͡°) ale konto usunąłem
( ͡° ʖ̯ ͡°) @CherryJerry popatrzcie sobie jakie wpisy moderacja wykop.pl od ponad roku toleruje, a mnie za ostry komentarz o ruskich zbanowano na dwa mies od razu, a za pierwszym razem kiedyś za to samo dostałem bana aż na pół roku (
  • Odpowiedz
Nie krępuj się w inwektywach


@mirko_anonim: jak ci powiedziałm nazywam rzeczy po imieniu i aż do teraz ani razu cie nie nazwałęm debilem () To sobie #!$%@? ubzdurałeś i brniesz w to jak #!$%@? Mateusz Pinokio () Ty sie odklejeńcu powinieneś leczyć a nie emenować swoim odklejeniem i inynuować i pomawiać ludzi bo ci sie wydaje przez ten burdel w głowie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): @JaNieGej @gimnazjumqqq Zescrollujcie wyżej co ten typ @StaszekGGG wypisuje o mnie, no nie powiecie, ze tak sie zachowuje normalny człowiek. Typ się uwziął na mnie, bo @Lardor zabolalo to, że odkopałem jego stary wysryw o stalinie, w dodatku typek mial na swoim tle morde lenina (nie wiem czy zmienił tlo, wczoraj pod wpisem o mnie powiedział, ze usunąl zeby nikt nie kojarzyl tego z polityka) no niezle
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Lardor W zasadzie z Tobą bylem gotowy odejść bez spiny wczoraj gdy by nie @Momento83 nie zgłosił mnie i nie załatwił mi bana oraz nie zmusil tym do usunięcia konta, bo sie wpieprzyl nagle mowiac "To bedzie spokoj z nim wreszcie xD" i nikt mi nie wmowi, ze typ nie zglaszal moich komentarzy i ma jakies znajomosci w moderacji, zreszta jak juz wspomnialem wisi mi to, moderacja
  • Odpowiedz