Wpis z mikrobloga

Kurrr.... Nie uwierzycie co się stało! Świat schodzi na psy!
Idę sobie kulturalnie w moim mieście, w Niemczech, do galerii popatrzeć co tam ciekawego mają. Chilluje wystrojony odświętnie w najlepsze mokasyny i garnitur z bierzmowania ale czas zbierać się do domu... Wychodzę na zewnątrz a tam jakieś Matijasy i inne Uwe coś krzyczą, plują i w ogóle raban że hej. Podchodzę bliżej i pytam "was is lost Obersturmbannführer?". Ten Niemiec coś mruknął i z łapami do mnie że ja pewnie po Zelde nową przyszedłem, że jak mi nie wstyd bo to chłam i nuda pewnie jak BOTW. A ja mu mówię że spokojnie, jak lubię kobiety i nie chce żadnej zeldy na co Matijas rzuca mi pudełkiem w twarz i mówi że mam brać bo zrobi mi blitzkrieg jak w 39 razem z Abdulem i Mokebe. Oni nie chcą tego crapu bo w BOTW 5 minut grania musiał rozłożyć w tydzień takie nudne... Wziąłem, pojechałem do domu i wyrzuciłem, mówie kosz jeszcze prawie pusty to jutro wyrzucę... Nie dam rady, muszę wynieść śmieci już dzisiaj bo nie wytrzymam, zaraz se jakiegoś makowca zjem czy bigosu żeby się uspokoić a później jeszcze na lody bo tak mnie trzęsie...
#nintendoswitch #zelda #gry
Cky_ - Kurrr.... Nie uwierzycie co się stało! Świat schodzi na psy!
Idę sobie kultura...

źródło: temp_file.png2968978809952390365

Pobierz
  • 6