Wpis z mikrobloga

Cześć, chcę kupić nowego iphone 11 i znalazłem na allegro ofertę 500 zł taniej niż w popularnych sklepach, w której sprzedawca napisał że telefon jest nowy, postanowiłem go dopytać i dostałem taką odpowiedź - co o tym sądzicie ?

Dzień dobry,
Dziękuję za kontakt w tej sprawie.

Urządzenie które jest przedstawione na aukcji pochodzi z nadwyżek magazynowych producenta. My jako sprzedawca zajmujemy się sprzedawaniem urządzeń których nie ma już w oficjalnej produkcji oraz sprzedaży przez producenta. Na ten moment u autoryzowanych sprzedawców apple można nabyć tylko iPhony serii 12, 13 oraz SE 2022.

Wszystkie urządzenia poniżej iPhone 12 my jako nieautoryzowany sprzedawca staramy się zapewniać klientom. Urządzenia z nadwyżek magazynowych producenta to urządzenia zbliżone do telefonów fabrycznie nowych. Podstawowa różnica to sam zestaw z tego względu, że nasze urządzenia są sprzedawane w zastępczych opakowaniach wraz z zastępczymi akcesoriami. Z racji, że iPhony wraz z pierwszym załączeniem zostają aktywowane i od tego czasu zaczyna upływać gwarancja, my jako sprzedawca udzielamy Państwu 12 miesięcznej gwarancji na warunkach jakie były w Apple na to urządzenie, my taką gwarancję posiadamy również u naszych dystrybutorów. Urządzenia są ściągane z całej Europy i są przeznaczone na dystrybucję europejską co za tym idzie nie są to urządzenia od operatorów - brak blokady simlock, blokady operatora czy też blokady iCloud.
W przypadku starszych urządzeń takich jak iPhone 11 - jest to urządzenie z 2019r. Jest możliwość, że bateria została wymieniona ponieważ w telefonach są baterie litowo jonowe które zużywają się wraz z czasem, a nasze urządzenia mają baterie w 100% wydajności. Jeżeli odbyła się jakakolwiek wymiana to z zachowaniem wszystkich standardów, potwierdzeniem na to jest fakt, że w przypadku wymiany baterii w iPhone 11 przez nieuprawniony serwis pojawia się komunikat w ustawieniach o zaistniałym fakcie. W naszych urządzeniach nie ma jakichkolwiek komunikatów.

W razie dodatkowych pytań pozostaje do Państwa dyspozycji.


#allegro #iphone #apple
  • 5