Wpis z mikrobloga

@hypemenik: średni wzrost mężczyzn w Korei Północnej to 166 cm, Korea Południowa ma 5cm wyższą średnią.

Kraj ten podzielił się pod koniec lat 50 ubiegłego wieku. Genetycznie oba narody są identyczne, różnica jest tylko i wyłącznie polityczna. Czy wytłumaczysz mi skąd wynika ta różnica? Ja oczywiście myślę że z jakości żywienia, medycyny i sanitarno-bytowych warunków na południu. Ale jestem ciekawy twojej opini.
  • Odpowiedz
@ShineLow: jak niby psuje teze? Powiedz mi jak tam ludzie wchodza zwiazki i dlaczego? Napewno nie maja takiego luzu jak koreanki z poludnia ktore maja dostep tindera itp. Nawet jak koreanka nie bedzie miala faceta to sama przezyje bo moze pracowac. A taka z polnocy musi zapewne miec faceta aby przezyc, wiec nie patrzy na taki wzrost partnera i inne aspekty fizyczne tak jak np bylo 100 lat temu w europie.
  • Odpowiedz
@hypemenik: Psuje tezę, bo dostarcza bezpośredniego dowodu że wzrost jest w dużej mierze determinowany warunkami sanitarno bytowymi. Ale co tam jakaś nauka i badania skoro można użyć encyklopedii inceli
  • Odpowiedz
@ShineLow: jakiej religi mowie jak jest a ty dajesz przyklady z #!$%@? zobacz w afryce ze sa plemienia gdzie kazdy ma po 2 metry wzrostu takim czyms tez moge obalic twoja teorie
  • Odpowiedz