Wpis z mikrobloga

Mirek (nie chcę od razu podawać prawdziwego, dlaczego o tym dalej) 25 Warszawa

Zgłoszenie d0823e75f2c7e884 z dnia 2023-05-11 14:43:28

Imię: Mirek (nie chcę od razu podawać prawdziwego, dlaczego o tym dalej)
Wiek: 25
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem introwertykiem, czas wolny spędzam przede wszystkim w domu. Lubię uczyć się nowych rzeczy, oglądać seriale, czytać książki (w szczególności podręczniki akademickie). Moją słabą stroną jest nawiązywanie kontaktu z nowymi ludźmi. Jestem skryty w obecności osób, które słabo znam. Jednak gdy kogoś poznam i mu zaufam, jestem bardzo otwarty, szczery i bezpośredni, mogę rozmawiać z drugą osobą długimi godzinami. Dbam o swoją prywatność w Internecie, należę do osób, które mają konta w wielu mediach społecznościowych, ale nigdzie nie mają ustawionego zdjęcia profilowego. Wykop zaszczepił we mnie nieufność do udostępniania publicznie swoich zdjęć i informacji, które mogą pomóc mnie zidentyfikować. W moim przypadku tinder odpada, bo bałbym się że zostanę bohaterem jakiejś afery i moje zdjęcia będą latać po sieci. Dużo od siebie wymagam, na przykład, zanim wyślę jakąś wiadomość, kilka razy upewniam się czy nie zrobiłem błędów ortograficznych. Mam duszę romantyka, gdy się zakocham, potrafię zrobić dla drugiej osoby naprawdę wiele... Nigdy nie miałem dziewczyny, najpierw nawet nie szukałem (skupiałem się na nauce na studiach i wierzyłem, że dziewczyna sama się znajdzie), ostatnio szukam, ale przez moją głęboką niechęć do wrzucania swoich zdjęć do Internetu jest to bardzo utrudnione. Większość dziewczyn na różnych portalach nawet nie odpisuje komuś, kto nie ma ustawionego zdjęcia i nie pozwala mi wykazać się charakterem ;) Podobno mam poczucie humoru i przyjemny głos.

Wygląd
Ciemne włosy (nie wiem jaki to kolor dokładnie xd), 175 cm wzrostu, 80 kg (ale zamierzam schudnąć do 70kg, taki jest mój cel na najbliższe miesiące), sylwetka normalna, uważam, że z twarzy jestem po prostu zwyczajny, nie wyróżniam się ani na plus ani na minus spośród innych osób.

Zainteresowania
Pasjonuję się naukami ścisłymi (przede wszystkim matematyką i fizyką), nowymi technologiami, lotnictwem, eksploracją kosmosu, medycyną. Można ze mną porozmawiać na każdy temat, zarówno przyziemny jak i bardziej filozoficzny, przygnębiający jak i radosny.

Czego oczekuję?
Na początek chciałbym poznać kogoś, z kim będę mógł pisać i rozmawiać długimi godzinami, chcę, żebyśmy polubili się za swój charakter i żebyśmy bardzo lubili ze sobą rozmawiać. Ważne jest dla mnie, abyśmy najpierw zostali przyjaciółmi. W dalszej kolejności spotkania, wspólne spędzanie czasu na żywo, jeżeli fizycznie również przypadniemy sobie do gustu to w dalszej perspektywie związek na całe życie ;) Moim ideałem jest wspólne zestarzenie się z drugą osobą, związek w którym będziemy się nawzajem wspierać, w którym będziemy mogli porozmawiać szczerze na każdy temat, nie ważne czy chodzi o preferencje kulinarne, plany na przyszłość, emocje które nami targają, wydarzenia z naszej przeszłości czy szanse na istnienie inteligentnego życia we Wszechświecie. Związek, w którym nie ma tematów tabu. Związek, w którym przede wszystkim oboje będziemy szczęśliwi.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Budzimy się wspólnie w łóżku, przytulamy, poranna toaleta, potem z godzina seksu, jemy wspólnie śniadanie, oglądamy jakiś serial, idziemy na spacer, po spacerze znowu z godzina seksu, potem wspólnie gotujemy obiad, wspólnie go jemy, wspólnie zmywamy naczynia i sprzątamy po obiedzie, znowu trochę wspólnego oglądania seriali, cały dzień zwyczajnie ze sobą rozmawiamy na przeróżne tematy, wspólna kolacja, po kolacji znowu wspólny spacer, wieczorem wspólny prysznic, potem znowu godzina seksu i wspólnie zasypiamy w swoich objęciach.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub w przyszłości tak, czy cywilny czy kościelny to do dogadania (chociaż na ten moment raczej bardziej odpowiadałaby mi druga opcja, jestem bardzo sporadycznie praktykującym katolikiem). Chciałbym mieć trójkę dzieci, czy w najbliższej przyszłości czy w dalekiej to zależy od partnerki. Nie palę i nie toleruję palaczy. Nie piję alkoholu, aczkolwiek toleruję osoby pijące okazjonalnie i nie wykluczam, że jakbym miał z kim to czasami bym się napił. Dbam o swoje zdrowie.

Można do mnie pisać na maila kk18543467@gmail.com

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki
  • 5
  • Odpowiedz
@BillieJane: Nie no, zakochać się mógł chłopak i stawać na głowie, ale i tak ostatecznie nic z tego nie było. Ja to tak rozumiem. Tak poza tym, przepraszam, że zapytam. Odezwałaś się do niego?
  • Odpowiedz