Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawy temat, że gracze nie pozwalają sobie na dyskusje i przez to są gorsi.

Pamiętam, że podczas mojego jedynego splitu climbowania przechodziłem między tak wieloma elo, że ciągle brałem picki od przeciwników i wyciągałem bardzo dużo wniosków. Normalnie pytałem ludzi gdzie mam iść, gdzie chcą warda, na którym lvlu robimy XYZ. Albo jak grałem na supku Threshem to raz grałem na Veigara

I pamiętam też, że później jak rozważałem gre top-mid (ale zrezygnowałem, bo riot popsuł itemki i postacie jak vlad stały się nieinteraktywne). To np pytałem ludzi o to co zrobiłem źle w matchupie. Albo mnie na midzie kiedyś dusił Ekko i nie mogłem ominąć jego klatki i go w końcu spytałem dlaczego nie mogę jej ominąć. To mi odpisał, że jest dźwięk, a ja grałem (i teraz jak nie gram rankedów tylko czasem ARAM to też tak gram) bez dźwięku.

Ogólnie to chyba pokazuje, że nawet pro gracze mają mentalność typowego dziecka. I obrażają się o byle co, pewnie by nie znieśli jakby inny "kolega" im wprost powiedział, że nie mają racji w XYZ, tak jak ja próbowałem wyszkolić moich supportów czy innych graczy i im pisałem, żeby zagrali coś inaczej to zawsze trollowali więcej i płakali, że flame xDDD

#leagueoflegends
NewBlueSky - W sumie ciekawy temat, że gracze nie pozwalają sobie na dyskusje i przez...
  • 24
@NewBlueSky: odkrywasz, że niektórzy grają for fun i nie potrzebują/ nie chcą rad od Ciebie?


@howtowisnia:

????????????????

nie, jeśli ktoś gra for fun to ma N gamemodów. Rankedy są do climbowania. Po to jest kilka gamemodów, aby wymoczek nie grał rankeda jeśli mu się nie chce grać poprawnie. I nie mówię o uczeniu od postaw. Mówię o konkretach "w następnej sytuacji jak XYZ zrób tak i tak".

Np jeden support
@howtowisnia: generalnie jeszcze mógłbym zrozumieć gdyby taki ktoś chcaił grać solo i mieć #!$%@? i by picknął topa. Na topa ma się #!$%@? i tyle. Co najwyżej musi mieć interakcję z junglerem raz na jakiś czas.

Ale jeśli ktoś gra junglerem/supkiem/adc i odmawia komunikacji to niech nie gra soloq.
@NewBlueSky: Przykro mi, ale to nie Ty ustalasz zasady kto co robi, gry są po to żeby mieć fun i oczywiście ranked jest do tego najlepszą opcją, normale mają duży odstrzał rang, często byś trafiał na losowych premadów, chce mieć fun i pograć na w miarę normalnę rangi ide rankeda, czy zamierzam pocić się żeby wygrać? Jeżeli nie mam ochoty, to nie.
W dodatku oczekujesz zapewne od goldów żeby grali poprawnie,
Przykro mi, ale to nie Ty ustalasz zasady kto co robi,


@howtowisnia: dokładnie to jest rola riotu. Po to riot tworzy różne tryby aby gracze mieli różne cele i wybierali do nich odpowiedni gamemode. Nie uważam, że riot robi to idealnie, ale inteligentny użytkownik powinien odróżnić rankeda od for fun, np for fun gamemodem jest flex (to nie ranked, bo tam nie ma żadnego systemu matchmkaingowego, który by tworzył ranking).

W
Np jeden support się spłakał bo mu kazałem rzucać W (Morgana) na wave, abym mógł one shotować wave na 1 Q Varusa. Innemu (też Morgana) powiedziałem odwrotnie, że ma nie rzucać W na wave, bo chce slow pushować/freezować. Obraził się i zaczął trollować.


@NewBlueSky: przeciez zanim mu napiszesz i wytlumaczysz to tyle czasu marnujesz ze #!$%@?. Poza tym rozpraszasz caly team czatem
@puffpuff: tez tak mysle. Dlatego sie pisze zrob to czy tamto. Jesli nie wyciagnie wniosku sam dlaczego to moze spytac i mu wyjasniasz. Niestety weak metale sie splacza juz przy prosbie o dsne zagranie.

To odróżnia ludzi krytycznie myslacych od zwierząt.
@NewBlueSky: Chłopie nawet jakby sam T1 Keria mu to napisał to by go zwyzywał i trollował to są #!$%@? mentale z platyny/low diamentu co myślą że są najlepsi, to jest najgorszy typ gracza i nic z tym nie zrobisz po prostu wyłącz czat, skup się na swojej grze tylko i wyłącznie tylko tak da się grać solo q. Niestety RIOT nie potrafi wprowadzić blokady na gry rankingowe dla takich ludzi.
@howtowisnia: Właśnie pokazałeś się jako najgorszy typ gracza, którego nic nie obchodzi oprócz własnego nosa bo on gra "fun" ale nie pójdzie ze swoim "fun" grać ARAMów czy innych trybów tylko będzie trollował ludzi którzy próbują coś w to osiągnąć.
@Nehro: Osiągnąć? XD Co Ty chcesz osiągnąć grając w goldzie na solo kolejce, zresztą gdzie ja pisałem o trollowaniu? Tak nie obchodzi mnie Twoja reakcja jak pójdę na rankeda, bo mam ochotę go zagrać, czemu miałaby mnie jakkolwiek obchodzić? Mam nadzieje, że flexy też tryhardujesz, że jakikolwiek tryb rankedowy w innej grze, też traktujesz na 100%, bo inaczej #!$%@? hipokryzją bardzo.

@NewBlueSky No to skoro wiesz, że climbowanie zależy od Ciebie,
@howtowisnia: Więc twierdzisz że Pro Playerzy dla których ta gra jest pracą i którzy narzekają na mentali i poziom solo Q również siedzą w goldzie tak? Tu nie chodzi o rangę a o mentalność możesz być super skillowym Challengerem a mieć mentalność 5 latka który po 1 ganku idzie się spłakać i afkuje. Nie bez powodu powstało Champions Queue.
@Nehro: Co, Ty wiesz, że największymi mentalami, to są zazwyczaj ludzie którzy spinają dupę żeby tylko zdobyć LP? Granie w gre dla zabawy, nie ma nic do wspólnego z trollowaniem, poza tym, większość proplayerów też nie tryharduje na soloq, bo to pointless, idź zwyzywaj capsa, bo testuje limity na soloq jak chory i #!$%@? się często jakby trollował.
Mylisz trollowanie z graniem dla zabawy.
@Nehro: no ja rozumiem, ze to zwierzeta. Dlatego ja wole sie otaczac ludzmi zdolnymi do krytycznego i logiczno-retorycznego myslenia.

@NewBlueSky No to skoro wiesz, że climbowanie zależy od Ciebie, to po co zwracasz uwagę, że zdarzają się zjeby w tej grze?


@howtowisnia: bo post tego dotyczy moj post? Tzn moj post to laurka do krytycznego myslenia. Usłyszałem taki wątek w podcascie na temat ligi u LSa i chce to udostępnić
NewBlueSky - @Nehro: no ja rozumiem, ze to zwierzeta. Dlatego ja wole sie otaczac lud...
@NewBlueSky: Z tym, że to właśnie Wy macie golda i płaczecie, bo nie możecie wyjść wyżej, bo ktoś nie słucha Waszych gówno rad, w dodatku walisz hipokryzją, bo fleksy mają dobieranie według rangi, więc nagle na fleksach sobie wybierasz, że możesz trollować, bo tak, ale na soloq już nie.

Jak masz zamiarać oczekiwać jakiś dyskusji to zapisz się na kółko dyskusyjne, jesteś jednym z gorszych typów graczy, piszący na czacie 24/7,
@NewBlueSky: Z tym, że to właśnie Wy macie golda i płaczecie, bo nie możecie wyjść wyżej, bo ktoś nie słucha Waszych gówno rad, w dodatku walisz hipokryzją, bo fleksy mają dobieranie według rangi, więc nagle na fleksach sobie wybierasz, że możesz trollować, bo tak, ale na soloq już nie.


@howtowisnia: dzieciaku, to nawet nie byl temat o tym, a sie splakales xD albo masz ujemne iq, albo cie to zabolalo.
@NewBlueSky: Ale to ty płaczesz, czego nie rozumiesz, każdy twój post tutaj, to jest post w stylu, "ej chłopaki mam golda i nie sluchaja sie mnie teammaci, a ja jestem taki super, przeciez jak daje im rady to maja sluchaac, ale #!$%@? ten matchmaking płacz płacz płacz"

Ja nie płaczę, bo mam w piździe czy jakiś Maciek trolluje czy nie, bo to jest gra, którą ty traktujesz jak życie, mimo, że
@howtowisnia: ja jie placze, ty sie przyszedles zesrac. Dalem zeroemocjonalny przykład braku krytycznego myslenie i sie zesrales xD

Z calej wypowiedzi co twm dslem wybrałeś jedno zdanie, ktore bylo przykladem i oparles o to swoje urojenie.

To nie temat o tym dlaczego weak mentale to weak mentale. To laurka dla krytycznego myślenia.