Wpis z mikrobloga

@konsul543: No słyszałem że ludzie niektórzy to w setkach mg biorą ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale trzeba powoli stopniowo dawkę zwiększać - przynajmniej tak mi lekarz powiedział, więc zobaczymy jak to będzie za te 3-4 tygodnie, ponieważ dopiero wtedy mam efekty poczuć
@konsul543: Jasne. Ja jestem bardzo ostrożny z lekami, ponieważ mam duży stres, że przyjmę coś za dużo i będę miał problemy to zawsze szukam się lekarzy jak bogów i jeszcze dla pewności czytam te wszystkie ulotki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matejss: jeśli masz tendencje do zapominania o lekach itp to opracuj sobie jakis system pilnowania tego bo przy tych mozesz szybko poczuć pominietą, wziętą podwójnie dawkę. Jak masz w domu cisnieniomierz to jak wejdziesz na docelową to zmierz sobie kilka razy bo ludziom czasem skacze.

Dostałeś coś do spania do tego? Bo mogą być problemy. Pociłem się po tym w nocy jak wieprz. Kupiłem siuś matę na materac. Mnie pomogła ogólnie.
@bialegomisa: Biore leki na ADHD więc tak, tendencja do zapominania jest dla mnie normalką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam obecnie system co mi przypomina o lekach więc nie powinno byc problemów, szczególnie że pominięcie anty depresanta dużo bardziej boli niż pominięcie leku na ADHD.
Dostałem na wypadek leki nasenne również. Czytałem ogólnie o efektach ubocznych i tak, dużo ludzi bardzo ma suchość w ustach, super pocenie się