Wpis z mikrobloga

@magikczarodziej: Człowieku, ten Fortis działał dobrze na i5 7generacji, na 10 i wyższej już coś lepszego.
Coście tak się go uczepili, widzę 5 listę z tym chłodzeniem, to przeżytek na 10+ generację.
Najlepiej wziąć Dark Rock 4 PRO, będzie cicho działał przy dobrym chłodzeniu jak chcesz ciszę mieć

Obudowa tragiczna, wszystko w środku się ugotuje, obudowy bierze się z meshem na przodzie.
  • Odpowiedz
@MePix: co Ty człowieku opowiadasz i5-7500 ma TDP 65W, identyczne jak ta 13500. Poradzi sobie identycznie z tym procesorem, jak i siódmej generacji. Można założyć, że ta będzie się grzać nawet mniej, ze względu na budowę.
  • Odpowiedz
@MePix: nazywasz nowego fortisa starym przeżytkiem a potem polecasz zabytek w postaci dark rock 4 pro?

dr4 pro nie jest z 2018 roku a fortis 5 w 2021?

ten Fortis działał dobrze na i5 7generacj

przypomnij może kiedy fortis 5 wszedł do sprzedaży a kiedy wyszła gen 7 intela?
bo z tego co pamiętam to te fortis5 w 2021 roku wyszedł a gen 7 intela w 2017, ale może coś mi
  • Odpowiedz
Coście tak się go uczepili, widzę 5 listę z tym chłodzeniem, to przeżytek na 10+ generację.

Najlepiej wziąć Dark Rock 4 PRO, będzie cicho działał przy dobrym chłodzeniu jak chcesz ciszę mieć


@MePix: Nie wiem czy wiesz, ale fortis 5 i dark rock pro 4 to mniej więcej praktycznie tak samo dobre chłodzenia. Tylko fortis kosztuje połowę tego co pro 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Co? Wiesz co tera napisałeś?
Aż zacytuję zanim ta głupota zniknie

Nie wiem czy wiesz, ale fortis 5 i dark rock pro 4 to mniej więcej praktycznie tak samo dobre chłodzenia. Tylko fortis kosztuje połowę tego co pro 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Porównujesz single tower do double?
Dark rock to jest podwójny fortis prawie ()
  • Odpowiedz
Nie wiem czy wiesz, ale fortis 5 i dark rock pro 4 to mniej więcej praktycznie tak samo dobre chłodzenia. Tylko fortis kosztuje połowę tego co pro 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tak_masz_racje: nóż mi się w kieszeni otwiera. Mam dosłownie w odległości metra od siebie dwa komputery - jeden z Fortisem, drugi z Rock 4 Pro to zupełnie inne klasy

Co prawda tu Fortis wystarczy i
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: testy pokazują standardowe scenariusze, są rzeczy o których pisałem powyżej - wymieniłem je - które nie są testowane

Zapytam cię wprost: czy używałeś tych chłodzeń, miałeś je w rękach - albo choćby widziałeś na żywo?

Nie, testy nie są fałszowane, a mimo wszystko to produkty z różnych półek. Miałem chyba wszystkie możliwe kategorie sprzętu z SPC. Obudowy, wszystkie typy wentylatorów, dwa zasilacze, chłodzenia. Byłem zadowolony, bo były tanie i dobre
  • Odpowiedz
Mam dosłownie w odległości metra od siebie dwa komputery - jeden z Fortisem, drugi z Rock 4 Pro to zupełnie inne klasy


@Atreyu: Miałem DR4 Pro (w zasadzie nadal mam ale w pudełku), teraz mam Fortisa 5 Dual Fan. Moim zdaniem jedynym plusem BQ jest solidniejsze wykonanie (w Fortisie żeberka wyginają się od samego patrzenia), bo jeśli chodzi o hałas to w mojej budzie Fortis jest wyraźnie cichszy (schładza Ryzena 7
  • Odpowiedz