Wpis z mikrobloga

Siema. Mam od dawna wrażenie się często odwiedza mnie mój martwi brat. (popelnił samobójstwo pare lat temu). Od tamtego momentu często dzieją sie dziwne rzeczy. Zaraz po jego smierci te sytuacje były bardzo napięte - co chwila prześladowała mnie cyfra 3 (przed samobójstwem uciekł z domu daleko w lasy niedaleko bielsko - białej jakieś 70 kilometrów od naszego domu na 3 dni). Na wycieczce klasowej trochę po jego śmierci przez 3 dni lunatykowałem budząc się w bardzo dziwnych pozycjach gdy nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało tak samo jak po tym incydencie. Pierwszy i ostatni raz.
1 dnia - stałem gapiąc się prosto w okno
2 - stałem nad kolegą z pokoju trzymając poduszkę tuż nad jego głową, tak jakbym miał go zaraz udusić
3 dnia - ubudziłem się w pozie tak jakby do modlitwy. Siedziałem po turecku a ręce miałem ułożone na swoich kolanach łącząc swój kciuk z palcem wskazującym
po powrocie budziłem się przez 3 dni pod rząd o 3:33 a czasem nawet czułem uginający się materac. Wiem, że to wszystko brzmi absurdalnie ale nieraz też były sytuacje w których samo wlączało się radio, lampy w kuchni też same się włączały a mój pies zawsze się ode mnie oddala gdy tylko czuję czyjąś obiecność lub powiew takiego zimna mimo, że WSZYSTKIE okna są z reguły zamknięte a grzejniki podkręcone maksa bo jest mi zawsze zimno. Teraz jak tak o tym myślę, boję się ze to ma jakiś związek z jego ostatnim rysunkiem który zabrałem ze sobą do domu zawsze bardzo lubił rysować a to ostatnia pamiątka którą po nim mam
#paranormalne #paranormalnehistorie #duchy
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@st00pk4rz to nie są żadne duchy, tylko się nakręcasz

widzisz wszędzie cyfrę 3, bo na nią zawracasz uwagę, tak samo jak np. mając dany model i kolor auta, nagle wszędzie zaczynasz widzieć tak same
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav: No to nie jest tak, ze teraz zwracam na to uwagę zdałem sobie z tego sprawę trochę poźniej że no kurczę coś jest nie tak w trakcie tych dni sczerze miałem to zupelnie gdzieś budziłem się i od razu szedłem spać z powrotem. To też było dawno temu teraz co jakiś czas działy się takie rzeczy jak samoistnie włączające się radio i inne sprzęty typu ledy w kuchni teraz to
  • Odpowiedz
  • 0
@st00pk4rz to ja bym lepiej zawołała elektronika, a nie wymyślała duchy, bo możecie mieć coś podupczone z instalacją elektryczną, że jakieś zwarcie wam się zrobi i sam staniesz się duchem jak wylecisz w powietrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) na twoim miejscu bym się tego bała, a nie duchów

i nie czytaj czasem żadnych forów na takie tematy, bo tylko się nakręcasz czytając takie pierdoły. zapal sobie światło do
  • Odpowiedz