Wpis z mikrobloga

Miraski,
Dostałem wezwanie od straży miejskiej, żeby się stawić o mandat 26 kwietnia, stawiłem się, podpisałem itd. Nie opłaciłem go, bo chyba muszę stawić się do urzędu miasta z tym (nie ma nigdzie nr konta). Jednak na mObywatelu dalej nie mam punktu karnego, którego dostałem. Obstawiam, że średnio to możliwe, że miałem szczęście i o mnie zapomnieli? xD 100zl i 1pkt za parkowanie
#mandat #policja #strazmiejska #samochody #krakow
  • 5
Nie opłaciłem go, bo chyba muszę stawić się do urzędu miasta z tym (nie ma nigdzie nr konta). Jednak na mObywatelu dalej nie mam punktu karnego, którego dostałem. Obstawiam, że średnio to możliwe, że miałem szczęście i o mnie zapomnieli? xD 100zl i 1pkt za parkowanie


@Kwas_askorbinowy: a to nie jest tak, że pkt pojawiają się dopiero po opłaceniu mandatu? Do 2022r było tak, że pkt przyznawano w momencie przyjęcia mandatu
@karakanjaroslaw: Punkty są ale przedawnią się dopiero po 2 latach od momentu zapłacenia kwitka. A systemy mają opóźnienie bo to też nie jest tak, że strażnik po wypisaniu mandatu robi raz dwa i punkty się pojawiają.