Wpis z mikrobloga

Tag do obserwowania -> #przewodnikobstawiania

Constant Lestienne - Laslo Djere
Laslo Djere wygrana (-1.5 seta) @ 1.47

Djere robi turnus po Włoszech. Do dzisiejszego turnieju w Rzymie przygotowywał się w Cagliari, gdzie po dobrze rozegranym turnieju przegrał w finale 1-2 po zaciętym pojedynku z Humbertem. Tak jak już wcześniej wspominałem przy typach w kierunku Djere, jest to zawodnik, który lubuje się w mączce i to właśnie na tej nawierzchni ugrał najwięcej w swojej karierze. Liczę dzisiaj na jego dobre przygotowanie i dyspozycję, zwłaszcza, że po drugiej stronie siatki staje Francuz Lestienne. Francuski zawodnik notuje 7 porażek z rzędu, w tym bilans 0W-3L na mączce. Odpadając każdorazowo w pierwszych spotkaniach z niezbyt wymagającymi przeciwnikami. Liczę tutaj na lepsze przygotowanie Djere i większe doświadczenie na mączce - powinien sobie poradzić z Francuzem.

Juan Manuel Cerundolo - Arthur Fils
Juan Manuel Cerundolo wygrana @ 1.94

Arthur Fils to bez wątpienia młody 18 letni talent, który dopiero wchodzi do poważnego tenisa. Miałem okazję obejrzeć pojedyncze spotkania Filsa (nie całe mecze), zawodnik ten jest mobilny i lubuje się w rozstawianiu rywali po kątach kortu. Aktualnie Fils nie zanotował jeszcze jakiś większych wygranych. Biorąc pod uwagę zeszły i obecny sezon rozegrał kilkanaście Challengerów, przy czym tylko dwa razy znalazł się najwyżej w ćwierćfinale. Dzisiaj czeka na niego spore wyzwanie ponieważ dzisiejszym przeciwnikiem jest Juan Manuel Cerundolo. Cerundolo ma duże doświadczenie ma mączce notując więcej wygranych na tej nawierzchni (osiągnął 10 finałów na poziomie Challengera i wygrał siedem) niż Fils ma rozegranych spotkań. Nie widziałem ważniejszych spotkań Argentyńczyka w rozgrywkach ATP, ale liczę tutaj na większe doświadczenie zawodnika z Argentyny, który nie da się ganiać po korcie - przede wszystkim z uwagi na fakt, iż korty mączne w Rzymie należą do tych wolniejszych.

Jaume Antoni Munar Clar - Thanasi Kokkinakis
Jaume Antoni Munar Clar wygrana @ 2.04

Ostatnio grałem przeciwko Kokkinakisowi, który w Cagliari mierzył się z Djere. Oglądałem to spotkanie i poza tym, że Djere dał się przełamać w pierwszym secie i oddać go 6-1 dla Kokkinakisa, to potem zmiótł swojego rywala 6-1 6-1. Kokki to dobry zawodnik, ale nie widzę go na kortach mącznych, sam zawodnik raczej za nimi nie przepada bo też dużo na nich nie gra - przez 12 lat wygrał jedynie dwa finały Challengerów. Dlatego też chyba nie rozumiem, dlaczego na Munara jest wystawiony kurs aż 2.04. Mówimy tu bowiem o zawodniku, którego kariera opiera się właśnie na kortach mącznych, na których rozegrał ponad 400 spotkań, wygrywając aż 285 z nich - dochodząc przy tym do kilkunastu finałów i wygrywając 8 turniejów. Fakt faktem panowie spotkali się w Madrycie niedawno i rozegrali zacięty pojedynek, gdzie zwycięsko wyszedł Munar, wygrywając 2-0 po dwóch TB (tutaj okazji nie miałem do oglądania), ale nie wydaje mi się do dnia dzisiejszego Australijczyk zrobił jakieś super postępy żeby móc wziąć odwet i wygrać dzisiejsze spotkanie. Idę tutaj w kierunku doświadczonego Munara.

AKO @ 5.75

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Kanał przeznaczony jest dla osób, które skończyły 18 lat.

#obstawianie #kupony #kuponynazywo #typybukmacherskie #pewniaczki #mecze #tenis #atp