Wpis z mikrobloga

@MrBeast: w sumie ja tez go najbardziej lubie i wiem, ze jak jest to bedzie doza humoru i energii. Kostka mi mocno brakuje, malo go w tych filmach mimo wszystko a tez jest topką i nie moze tego za bardzo pokazac. W ogole chlopacy w tym projekcie sa udani. Kazdy jest fajny do ogladania o ile nie musza robic jakis cringowych dziecinnych przebieranek i scenek rodem z teamu x.
@MrBeast: Główna ekspansja postaci Julity miała miejsce od razu po wygraniu t5m a, że Mrożon lubi miniaturki zmieniać co jakiś czas to inna sprawa. Jak napisał @corryand on też ogólnie jak chłopaki z tego uniwersum ogólnie tacy giga w porządku się wydają nawet ten Olek oni trochę dają taki vibe kolegów z liceum.
@Kamilek2323: Obecnie asystentki w filmach genzie mają większy wkład w filmy często przed kamerą jak niektórzy z Ekipy B kiedy jeszcze byli właściwą Ekipie regularniej więc o czym w ogóle mówimy. Przemka Pro można nie lubić, ale prawda jest taka iż chłop robi tyle tam, że każdego z Ekipy B musieliby kilkukrotnie klonować a i tak by nie wyrobili z ich zapałem. Trombowa osiadła na laurach w momencie jak wzięła merca
@Kamilek2323: dokładnie, nikt nie chce oglądać chłopa który bawi się w chowanego ale jest za leniwy by się porządnie rozejrzeć, możesz się bać pająków i ciemności upominać kawałek, możesz być łamaga jak mikser lub robic z siebie debila jak morlcio czasami możesz się specjalnie podłożyć ale musisz robic 100 % w ramach tego co robisz.