Wpis z mikrobloga

#przegryw
Bolą mnie niewykorzystane szanse. Bo to, że przegrałem życie z kretesem uznałem i z bólem pogodziłem się z tym.
Pozostaje mi #!$%@?ć jako kołchoźnik po 12h dziennie, często robiąc nadgodziny, żeby zapomnieć, a jednocześnie, żeby nie wejść w alkohol, który lubię i który kocham.

O jakich szansach mówię? O szansach na lepszą robotę, kiedy znajomy oferował ciekawą pracę, a ja wolałem być w swojej sferze komfortu i pozostałem w kołchozie. Gość teraz trzaska na luzie zlecenia po 20-30k PLN. Straciłem z nim kontakt,
O jakichkolwiek relacjach z kobieto, kiedy wówczas często same inicjowały kontakt. Teraz widząc zapyzialca, to jedyne co inicjują to ucieczkę lub poczucie wstrętu.
Tęsknię za zmarłymi rodzicami i za straconym życiem. Oby innym wiodło się lepiej, bo ja z utęsknieniem wyglądam kostuchy. Przy mojej chorobie na szczęście nie dożyję emerytury.
  • 7
@Gumofilce: W moim kołchozie mam kolegę, który ma córkę. Lat obecnie 39. Również się nad nią użala. Że #!$%@? po 16h dziennie, nie ma chłopa (miała, ale się rozeszli, były dymy o mieszkanie i remonty), a o wnuczkach może zapomnieć przy jej kołchoźniczym stylu życia.
Boli mnie ogólnie, że tak krótko żyjemy, a takie srogie baty na dupę sobie wzajemnie dajemy. Większość z nas jest kołchoźnikami. Nieważne czy fizycznymi czy umysłowymi.
@Zapyzialec: można wiedzieć ile masz lat ja w czerwcu skończę 38 i też ani dupy ani dzieci robota jakąś była ale się umowa niedawno skończyła trzeba szukać nowej lubie alko i inne używki (problemy?) Jakieś konflikty z prawem, mandaty do płacenia, ale walczę o siebie i wieże że będzie dobrze i się wyprostuje tak że głowa do góry z fartem pozdro
@Gumofilce: Można, jak najbardziej. 35.
Boli mnie fakt, że ludziom wmawia się jakieś bzdety, że możesz być kimkolwiek zechcesz, świat należy do Ciebie, itp.
Gówno prawda. Ostatnio chciałem zostać kolejarzem w Kolejach Mazowieckich to nawet na płatny kurs się nie załapałem. Rozumiesz? Ja płacę bezzwrotnie ze swoich pieniędzy za kurs na licencję maszynisty, żeby oni przyjęli mnie do pracy, a i tak byli lepsi ode mnie na to stanowisko, płacąc ze