Wpis z mikrobloga

@andbatros: a tak z ciekawości, bo oneplus miał być też genialny - masz możliwość na szybko zmieniać źródło dźwięku (czyli pomimo podłączonych słuchawek po bt wybrać głośnik telefonu)? Bo wszystkie moje LG to miały (R.I.P.) a oneplus to albo schował albo usunął.
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: NIgdy z tego nie korzystałem ale sprawdziłem. Podłączyłem słuchawki BT i nie miałem tej opcji.
Ale jak włączyłem sobie Youtube Music to po wciśnięciu klawisza głośności i kliknięciu w 3 kropeczki wyświetliło się czy chcesz odtwarzać dźwięk na BT czy na głośniku
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: Na pewno nie bierz 6 pro. Testowałem dopiero co 6A i ma niedociągnięcia, ile recenzji tyle powtarzania, że 7-ki są tym, czym 6-tki powinny być. Z kolei ROG Phone raczej pod gaming, Zenfone 9 to jeden z najlepszych małych obecnie Androidów... Coś jakbyś pytał czy kupić samochód coupe, mały miejski, SUV-a, czy limuzynę. Zdecyduj się co potrzebujesz a potem zastanawiaj który producent/model. ;)
  • Odpowiedz
@Eshirael: to telefon, nie samochód.
Z racji wielu kaszojadów to jedyne co mnie interesuje to aparat, bo w tej cenie już są oledy, pamięcie, procesory, nfc, czytnik linii, indukcja itepe. No i wsparcie dłuższe niż krótsze.
Ja to używam do yt, audiobook i przeglądania neta.
  • Odpowiedz