Wpis z mikrobloga

@Aquamen: co ty gadasz? PO, Komorowski byli święci, nie wolno ich krytykować


@pieknylowca: wasze kucowskie fikołki tu nie działają. Po za tym PO czy Komorowski to nie jest jakaś sekta czy bożki, że nie wolno ich krytykować tak jak to jest z waszą konfederacją i mentzenem xD
  • Odpowiedz
@Aquamen: tak jakby coś się zmieniło w 2014 roku ... Co ciekawe ta narracja że Rosja przed 2014 i po to ten sam kraj to kalka z kremlowskich mediów. Rosyjskie antyputinowskie media wprost mówiły że po 2014 rozpoczął się marsz ku zgniliźnie na co Kreml zareagował dokładnie linia propagandową że Rosja to niezmienny monolit od lat 2000
  • Odpowiedz
Pokaż podobną sytuację po agresji ruskich


@Kryspin013: przecież to jest po agresji ruskich. Tylko trzeba mieć więcej niż 15 lat, żeby pamiętać np. wojna z Gruzją w 2008 xD
  • Odpowiedz
@Leniek: o czym ty teraz bredzisz lewaku? Jak można liczyć na pokój podczas gdy rusek siedzi po jaja na Ukrainie? Każdy krzywy pokój oznacza zabór ukraińskich ziem.

Pacyfizm to bardziej w lewo niż w prawo chciałbym zauważyć, że lewacy to niezłe gagatki...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: przecież to jest po agresji ruskich. Tylko trzeba mieć więcej niż 15 lat, żeby pamiętać np. wojna z Gruzją w 2008 xD


@marv0oo: 15 lat to ja mam tu konto dzieciaczku xD

Nie wiem czy na gegrze już miałeś ale Gruzja w 2008 to nie bardzo graniczyła z jakimkolwiek państwem członkowskim UE by ktoś się tam Gruzją przejmował (niestety). Po za tym zachód nie bardzo interesował się wtedy co tam się dzieło na dzikim wsochdzie u ruskich. No i to był czas gdzie wszyscy chcieli mieć w miarę spokojne stosunki z Rosją by kupować od nich surowce po taniości. Dlatego się w ich lokalne
  • Odpowiedz