Wpis z mikrobloga

@Danicen: nie, dwa lata po zakończeniu wojny i mordzie na czeczenach przez Rosję i trzy po napaści na Gruzję przez Rosjan, polski(?) Rząd wysyła naszych żołnierzy na dzień pabiedy. To nie ja mam powód do wstydu i zażenowania.
  • Odpowiedz
@Aquamen: politycy konfy nie dość że po wybuchu wojny sa prorosyjscy to już mając dostęp do subwencji kręcą lody niczym PiS. Więc kolego nie będę zdziwiony jak po wyborach konfa skończy jak Kukiz... Zresztą jej wyborcy również łykają "merytoryczne" obiecanki jak pelikany.
  • Odpowiedz
To jest po agresji ruskich lewaku. 22 lata po obaleniu komunizmu lewicowa partia już zapomniała o wszystkim i wysłała żołnierzy do świętowania z tymi barbarzyńcami. No co za przypadek, kto by pomyślał..


@Aquamen: no pierwszy raz byli tam według oficjalnych danych w 2010 roku razem z reprezentacją USA, Anglii, Francji. Nie wiem czemu pomijasz 2010 rok, może dlatego że Komorowski miał nagradzać ratowników którzy brali udział w akcji ratunkowej po katastrofie
  • Odpowiedz
Teraz pytanie, czy Putin przekonał lewacki rząd pl niczym alkoholik który bije żonę, że się zmienił i więcej już nie będzie a oni mu w to uwierzyli?


@Aquamen: Lewackiego Jarka też przekonali?
Jego najlepiej przekonały kwity dostarczone od rosyjskiego agenta - Falenty, z którym PiS dumnie współpracował zarówno przy podsłuchać POLSKICH polityków jak i przy sprowadzaniu węgla z Ru.
loczyn - >Teraz pytanie, czy Putin przekonał lewacki rząd pl niczym alkoholik który b...
  • Odpowiedz
@aarahon:

może dlatego że Komorowski miał nagradzać ratowników którzy brali udział w akcji ratunkowej po katastrofie prezydenckiego TU-154 oraz odznaczyć Rosjan zaangażowanych w ujawnienie prawy o zbrodni katyńskiej


Odznaczył by rok później wysłać żołnierzy na dzień pabiedy xD To się nazywa lewacki pragmatyzm, chodź Szogunie xD
  • Odpowiedz
PiS PO to przecież to samo. Pozdrawiam serdecznie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquamen: To jaka jest alternatywa? Konfederacja? Która otwarcie współpracuje z ruskimi agentami?
  • Odpowiedz