Wpis z mikrobloga

#niezaleznekomentarze #ragekageradzi #neuropa

Chyba uruchomię nowy cykl wydawniczy - 'Niezależne komentarze' poświęcony głównie komciom na tej stronie, bo są one wyjątkowo. Jak wiadomo czytelnicy m.in. niezależnej to osoby nietuzinkowe. Ci ludzie myślą samodzielnie, odrzucili zatrutą propagandę agenturalnych mediów głównego nurtu. To elita, dla której obok samodzielnego myślenia ważne są pewne ponadczasowe wartości, a nie tylko nażreć się i spać jak u lemingów rurkowców...

http://niezalezna.pl/51664-kamil-stoch-mistrzem-olimpijskim-doskonale-dwa-skoki-pierwszy-z-rekordem-skoczni

zasiadamy więc do lektury - nie ukrywam, że z wypiekami na twarzy:

Mocniejsze od gestu Kozakiewicza!


Kamil Stoch w kasku z szachownicą pokazał jak latają Polacy. Biało-czerwoną szachownicę widziałem wcześniej utytłaną w błocie smoleńskim.


A on ją podniósł z błota, umył i uniósł wysoko.


Dziękuję Ci Kamil za złoto w Rosji i za ten komentarz na żywo w sprawie szachownicy na kasku, który tak ucinają w mediach :: "W końcu ma się >tych najlepszych lotników, prawda Polsko?"


Trzeba być baranem, by nie zrozumieć tej aluzji. Brawo Kamil i ogromny szacunek!!!!!

Szachownica na kasku to aluzja do Smoleńska - tylko barany tego nie pojmują. Złoty medal Kamila jako takie narodowe katharsis. Upadliśmy w Smoleńsku - powstaliśmy w Soczi.

Przyjrzyjcie się tej SZACHOWNICY. Przecież w tle jest Siewierny..... A POmiot komuszy Krasko wycinał Kamila okrzyk o polskich Pilotach. To łajza antypolska. Niech go szlag tarfi.


Nawet w dniu tak ważnym dla naszego Narodu resortowe dzieci nie przestają mataczyć i spiskować chcąc ukryć prawdę o Smoleńsku. Ekspercka i patriotyczna wypowiedź Kamila Stocha o poziomie wyszkolenia naszych pilotów została jadowicie zapluta przez tow. Kraśko

Panie Kamilu Duze Gratulacje i ostrzezenie PO gratulacjach od Komoruskiego,gdyz Malysz PO gratulacjach na zakonczenie kariery,nie pytany przez dziennikarza POwiedzial ze nie POdoba mu sie ze Kaczynski POchowal brata w Krakowie?To jest pana Wielki Sukces,nie daj sie pan POdpuscic????


Słuszna uwaga. Nie można przyjąć gratulacji od Komorowskiego, ani dać mu się zaprosić na tradycyjne śniadanie. Wiadomo, że żona Komorowskiego jest żydówką i używa kabały to motania umysłów Polaków jadających u niej w domu.

Kamil: Twoj lot i kask napewno niezle wsciekly niejakiego raz-putina. Moze mu nawet zylka peknie.


Niezwykle celny i jakże prawdziwy komentarz. Nie od dziś wiadomo, że tow. Putin żyje głównie Polską. Podobno każdy dzień pracy zaczyna od lektury polskich gazet, podobno ma też konto na wykop.pl i złośliwie komentuje osiągnięcia naszego Narodu. Próbuje zdyskredytować każdy nasz sukces i każde osiągnięcie. Nie ulega wątpliwości, że każdy medal Polaków w Soczi skróci mu życie o 4 dni!
  • 31
wejść na niezależną wybrać sobie komentarze oszołomów, obśmiewać je i wzywać psychiatrów! A potem przed sobą uchodzić za światłego, nieskazitelnego i bezstronnego obserwatora i komentatora #facepalm #lewackalogika


@kamzikowy2:

a czy ja uchodzę (przed sobą) za bezstronnego? ;) zwłaszcza w kontekście niezależnej? :) światły i nieskazitelny oczywiście jestem - tu nie ma co polemizować :) ale bezstronny w stosunku dla głupoty, manipulacji, zacietrzewienia czy pieniactwa? :) absolutnie jestem po drugiej stronie barykady
światły i nieskazitelny oczywiście jestem - tu nie ma co polemizować


@RageKage: O! Kolejny Narcyz. ( ; ) )...

jestem po drugiej stronie barykady od portali takich jak niezalezna.pl,


Założę się, że 90% komentarzy pod artykułami piszą tam trolle, albo autorzy tychże artykułów.

Chyba nie ma sensu się nad tym pastwić...
Ci ludzie myślą samodzielnie, odrzucili zatrutą propagandę agenturalnych mediów głównego nurtu. To elita, dla której obok samodzielnego myślenia ważne są pewne ponadczasowe wartości, a nie tylko nażreć się i spać jak u lemingów rurkowców...


@RageKage: (#) To jest swoją drogą zabawne, miałem takiego znajomego co non-stop na FB postował o "lemingach" czy "ziemniakach" czego to oni nie łykają z tego TVNu, Wyborczej i innych żydowsko-tuskich mediów. On, oczywiście, łykający wszelkie bzdury
Dziwię się, że komentatorzy (nie)zależnej i reszty "niepokornych" mediów nie wyłapali bezczelnej prowokacji Rosjan w trakcie ceremonii otwarcia: przy pokazie artystycznym z lat 50/60 pojawili się statyści trzymający modele samolotów. Dziwnym zbiegiem okoliczności wyglądały one (modele, nie statyści) na Tu - 154M. Przypadek? Nie sądzę...