Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile lewactwa zmasturbowało się do samego nagłówka, a potem się zorientowali że to jednak chodziło o jego brata XDD
Ostatnio czepili się brata Krzysztofa Bosaka, teraz brata Sławomira Mentzena. Chyba serio nie ma już co wyciągać. Zaraz będzie wywiad ze sklepikarką jak Krzysztof Bosak nie oddał za dziecka butelki po oranżadzie "na miejscu".

#4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja #polityka
Pobierz
źródło: koniec
  • 16
@unlucky_: A Tusk mówi że rozdadzą proinflacyjne babciowe w trakcie inflacji. Hołownia mowi ze trzeba zlikwidować gotówkę jak najszybciej. Lewica że dzieciom trzeba pozwolić obcinać pindole na życzenie. Pis nic nie pisze, on wszystko niszczy.


@tomo1111: babciowe to przecież jest to o czym kuce mówią od lat (i sam to głosiiłem jako kuc a nawet się z tym zgadzam), babciowe to praktycznie ulga podatkowa tylko dla pracujacych.

Hołownia mowi ze
@Kryspin013:

babciowe to przecież jest to o czym kuce mówią od lat (i sam to głosiiłem jako kuc a nawet się z tym zgadzam), babciowe to praktycznie ulga podatkowa tylko dla pracujacych.

To czego nie zaproponowali ulgi podatkowej, a rozdanie 1500 zł ? XDDD

Hołownia się przecież z tego wycofał. O ile dobrze pamiętam to on se gadał kocopoły na temat gotówki ale hipotetycznie i że najpierw chciałby referendum w sprawie.
To czego nie zaproponowali ulgi podatkowej, a rozdanie 1500 zł ? XDDD


@tomo1111: Nie wiem ale zgaduję, że by dlatego by wygrac wybory? Też bym wolał ulgę ale te babciowe jest tym czym takie 500+ powinnio być od początku czyli "jeśli mamy już rozdawać pieniądze to rozdawajmy je chociaż pracującym".

Jest też znany z tego że się rozpłakał. Ale wcześniej euro trzeba przyjąć.


@tomo1111: obecnie to ja też jestem za
@Kryspin013:

obecnie to ja też jestem za przyjęciem euro patrząc na to co pis robi ze złotówką.

https://bithub.pl/kryptowaluty/ecb-cyfrowe-euro-nigdy-nie-bedzie-programowalne/
Gratuluję. Czyli psychole z Brukseli będą mogli nam wyłączyć gotówkę z obiegu kiedy będą chcieli. Owacje na stojąco normalnie.

Nie wiem ale zgaduję, że by dlatego by wygrac wybory? Też bym wolał ulgę ale te babciowe jest tym czym takie 500+ powinnio być od początku czyli "jeśli mamy już rozdawać pieniądze to rozdawajmy
@tomo1111: Różnica jest taka ze ja nie promuje żadnych polityków, ani partii


@unlucky_: i wlasnie w tym problem. Polityka polega na tym ze albo glosujesz albo glosuja za ciebie. Mam zamiar glosowac a jezeli chcesz mnie przekonac ze nie warto glosowac na konfederacje to musisz dac alternatywe co z racji ze taka nie istnieje moze byc troche ciezkie.
@unlucky_: i wlasnie w tym problem. Polityka polega na tym ze albo glosujesz albo glosuja za ciebie. Mam zamiar glosowac a jezeli chcesz mnie przekonac ze nie warto glosowac na konfederacje to musisz dac alternatywe co z racji ze taka nie istnieje moze byc troche ciezkie.


@Bloodhorn: Nie musi bo niby #!$%@? czemu? Co to są jakieś kluby piłkarskie, przepychanki konsolowców czy co do #!$%@?? XD