Wpis z mikrobloga

  • 0
Pixeldungeon, w wariancie shattered. Jest kilka wariantów bo autor oryginału udostępnił kod źródłowy. Shattered jest najpopularniejszy.
  • 0
@piegu92: nie ma tak łatwo :D wariantów jest mnóstwo ale graficznie się prawie nie różnią. W zależności od wersji rady są różne :) Jeśli to faktycznie shattered to moja największa rada to na początku inwestować w obronne rzeczy, atak rozwijać dopiero pod koniec. Najlepiej kitrac zwoje i na maxa dobić zbroję płytową najszybciej jak się da
  • 1
Na początku skoncentruj się na obronie i unikach, zbieraj wszystko co daje życie. Jedz tylko jak jesteś głodny i to nie od razu. Jak już na siebie coś nałożysz staraj się wygrindowac poziom na maxa na tyle na ile pozwala dany poziom. Nie zakładaj rzeczy które są dla ciebie za ciężkie. Z czasem po kumasz swoje taktyki, jest ich mnóstwo :)
  • 1
@Prezenter: i tak, koniecznie exploruj całe piętra, do tego najwygodniejszy jest łotrzyk. Do tego może zniknąć i w razie czego uciec. Na początku szczególnie uzywaj oponczy nawet na siłę, rozwiniesz ja szybciej i na dłużej starczy
@Prezenter ja to chyba roz#@#@$le ten telefon :)
Doszedlem do 10 lvl i zabila mnie "jakas" statua, doszedlem drugi raz, okazalo sie ze to boss, rozwalilem, o super buff, biorę gladiatora. Dochodze do 11, rozwala mnie gnol nawalajacy magia :(
@Prezenter To fajnie, ale nie mialem, jak i nie mialem lancucha do przyciagania, tylko poty. Ale zanim skalpem sie ze umre to umarlem. Mialem chyba z 7 potek do leczenia i umarlem kurrrrrla!!
  • 0
W ciągu pierwszych 5 poziomów możesz się zlewelowac do 10, potem co 5 poziomów 5 lvl. Zawsze masz od bossa do bossa 2 napoje siły. Najpierw defence, najlepiej przecierpieć początek żeby już u kowala mieć opcje kupna zbroi ostatecznej i użycia na niej wszystkich zwojów ulepszenia. No chyba że znajdziesz wcześniej ja gdzieś porzucona :)