Wpis z mikrobloga

Cześć,
planuje wrócić do #eu4 po kilku latach przerwy. Wcześniej miałem jakieś 1000+ godzin rozgrywki. Brakuje mi ostatnich kilku ostatnich dlc, które wypisałem poniżej. Dajcie znać, które według Was są najbardziej przydatne.

Europa Universalis IV: Domination
Europa Universalis IV: Lions of the North
Europa Universalis IV: Leviathan
Europa Universalis IV: Emperor
Europa Universalis IV: Rule Britannia
Europa Universalis IV: Rights of Man
Europa Universalis IV: Mare Nostrum
  • 10
@Wikariush: Przy tulu godzinach spędzonych w grze lepiej je sobie kup. Subskrypcja jest dobra dla niedzielnych graczy. Ja bym kupował w pierwszej kolejności Lions of the North - robi z Rzeczpospolitej prawdziwego killera, potem Mare Nostrum, Emperor i Rights of Man. Leviathan jest mocno kontrowersyjny ze względu na mechanikę monumentów.
@Marcin3005: Nawet na wyprzedaży te brakujące DLC to jest lekko z 300 zł, czyli ponad rok subskrypcji odnawianej miesięcznie. W obecnym stadium życia EU4 to musiałby grać non stop jakąś kampanię żeby mu się opłacało kupić. Jeśli wraca po kilku latach przerwy, to raczej jest większa szansa na to, że będzie grał nieregularnie i bardziej się będzie opłacało wziąć subskrypcję na miesiąc. Podejrzewam, że jeszcze w tym roku pojawią się plotki
@Drmscape2: Ja nie wiem gdzie kupujesz gry bo dla mnie te, które wymieniłem warte są niecałe 100 zł. No, ale kto bogatemu zabroni kupować gry na Steam, a nie w tańszym sklepie. Czy jak wyjdzie EU5 i na początek będzie biedna bez DLC to nadal będzie subskrypcja na UE4?
@Marcin3005: ale to ty sobie tłumaczysz kupowanie po kosztach kodów, które mogły być kupione kradzionymi kartami jako coś normalnego. Jak kupisz w bramie od Seby kradzionego Rolexa za 200 zł, to też mi powiesz, że "normalnie przecież działa, po co przepłacać w sklepie"? xDD
@Drmscape2: Jakoś nie słychać usuwaniu z kont Steam gier kupionych w innych sklepach. Nie słychać, by ktoś te sklepy ścigał za paserstwo. No ale trzeba jakoś wytłumaczyć wysokie prowizje na Steam. Powtarzane od lat, jak widać niektórych przekonuje.