Wpis z mikrobloga

@Gummy: ja ją uwielbiałam jak byłam w podstawówce. Do tej pory uważam, że ma świetny głos, ale niestety piosenki nagrywa słabe i chyba kiepsko u niej z ogarnięciem. Marnuje się.
  • Odpowiedz
@hellyea: Głos ma dobry, ale nie podoba mi się sposób w jaki go wykorzystuje. Nie lubię takiego przeciągniętego wokalu, za dużo tam wycia. Nic dobrego już nigdy nie wyda, ma nierówno pod sufitem. Chyba że jej profil na fejsie prowadzą stażyści od PR, bo takich pierdół to chyba nigdzie nie ma :<
  • Odpowiedz
@Gummy: ma nie równo pod sufitem to fakt. Ja też nie jestem fanka takiej stylistykiem, nawet takich głosów. Ale ona ma głos i własnie manierę śpiewania takich własnie kobietek od wzruszających ballad, ale takich które są najwyższą klasą w swoim gatunku, wiesz o co chodzi. I właśnie dlatego pomimo, że to nie moja bajka, muszę to jednak przyznać. No ale cóż, zmarnowało się i już jest to nie do nadrobienia.
  • Odpowiedz
@hellyea: Widzisz, do nas po prostu nie jest skierowana jej muzyka. Jest ogrom ludzi (szczególnie 40+) którym idealnie pasuje to co robi. Ktoś ładnych parę lat temu wymyślił że ona ma śpiewać tak a nie inaczej. Przecież to wytwórnie dyktuje co i jak ma być zrobione. Ona nawet nie tworzy tekstów, ewentualnie kilka z nich współtworzyła - czytaj - napisała ze 2 wersy :]
  • Odpowiedz
@Gummy: ogólnie to chyba jest tak, że mamy/mielismy sporo talentów, ale dostaja strasznie gówniane piosenki. Zwróć uwagę, że np. w coverach są świetni, wtedy słuchac siłę głosu etc. a jak taki ktoś dostaje coś swojego to wychodzi z tego gówno. A inni po prostu sie do niczego nie nadają. Wg mnie Edyta, jakby ktoś ja dobrze kiedyś poprowadził, mogłaby zaśpiewać jakiegoś wyciskacza łez na skalę tych największych. Ale cóż.
  • Odpowiedz
@hellyea: Problemem jest albo beton na którymś z etapów produkcji płyty, albo brak poczucia dobrego smaku. Może to niewymagający ludzie przyzwyczaili twórców do niskiego poziomu i powielania/kopiowania tego co już było. Niestety nie znam od kuchni komercyjnej branży muzycznej, więc nie wiem kto tam pociąga za sznurki. Ale fakt, można było to poprowadzić inaczej. Teraz trzeba poczekać na jej "lepszą" wersję, wyprodukowaną w należyty sposób ;)
  • Odpowiedz
@Gummy: wydaje mi się, że jednak chodzi o to, że jednak ludziom podoba się taki nijaki chłam. Albo może to zacofanie producentów, którzy idą na łatwiznę.
  • Odpowiedz