Wpis z mikrobloga

Czas zrzucić bebech, by się wszyscy na niego nie gapili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę wypok prowadził trochę jako miesięcznik z notowania postępu. Nic tak nie motywuje do postępu jak bycie pod lupą randomów. Choć przy moich rozmiarach lupa nie będzie potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wzrost: 187cm
Obecna waga: 117kg (6 maj 2023)
Waga docelowa: 80kg

Termin: brak. ale do końca roku fajnie by było zejść do okolic 100kg

Rok temu było jakieś 127kg, więc zeszło w dół, ale tak jakoś od września to trochę stałem w miejscu z powodu braku czasu :( W przeszłości chodziłem przez 3 lata na siłownię, więc mam dosyć ładny zarys schowany pod tłuszczem, który sprawia, że nie wyglądam na taką wagę, jaką mam. Ale przydałoby się wyglądać lepiej i zdrowiej, pomimo braku problemów z kondycją.

Chciałbym się trzymać okolic 2300kcal, dokładając do tego proste ćwiczenia domowe oraz fakt, że mam pracę, w której prawie cały czas chodzę. Dodatkowo zadbać o porządne nawodnienie i zredukować słodycze, choć bez radykalizmu - tak długo jak się trzymam kcal to nie uważam tego za jakieś bardzo złe. Ważniejsza jest psychika.

#odchudzanie #dieta #chudnijzwykopem
  • 7
@cruelfriend Już za mną ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako że mieszkam w Pierdziszewicach Mniejszych bez komunikacji miejskiej a prawko najprawdopodobniej będę miał dopiero pod koniec lata/jesienią to są to głównie pompki i hantle, więc nie będzie nie wiadomo jakich efektów i głównym założeniem jest utrzymanie tego, co zbudowałem przez lata
@cruelfriend Poniedziałek
Zdaję sobie z tego sprawę. Już raz zrzuciłem 20kg, ale potem deprecha no i #!$%@? bombki strzelił :( Teraz tylko powrócić do tamtej formy.

Wiem, ale też studiuję, a w trakcie semestru dosyć ciężko się uczyć czegoś dodatkowego (tym bardziej, że wiem o motoryzacji tyle co przeciętny Polak o historii Chin - niewiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a też pieniędzy nie mam za bardzo odłożonych.