Wpis z mikrobloga

neuropa w pigułce:
ktoś normalny: są dwie płcie
tęczak: NIEPRAWDA mam badanie że tak nie jest a ty masz swoje badania? czy tylko chłopski rozum bo ja mam i są one autrostwa dr shekelberga mającego wielki autorytet, tu masz link do artykułu na 20 stron a ty masz jakieś badania że są 2 płcie hmm? hmm?
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazneuropy
jestem_tunowy - neuropa w pigułce:
ktoś normalny: są dwie płcie
tęczak: NIEPRAWDA mam...

źródło: lewactwo6

Pobierz
  • 16
@jestem_tunowy: Jesteś w takim sam błędzie jak osoby, które chcesz wyśmiać. Płeć chromosomalna w znakomitej większości przypadków jest binarna, JEDNAK zdarzają się wyjątki:

Ludzie, podobnie jak niektóre inne gatunki, mogą posiadać układ chromosomów niezgodny ze swoją płcią fenotypową, tj. XX samce oraz XY samice. Przykładami mogą być: syndrom de la Chapelle (samca XX)[10] oraz zespół niewrażliwości na androgeny. Ponadto, możliwe jest wystąpienie nienormalnej ilości chromosomów płci (aneuplodii), np. w przypadku zespołu
ktoś normalny: są dwie płcie


@jestem_tunowy: Chyba raczej "ktoś niedoinformowany" - normalna osoba zwyczajnie powie, że płeć (zbior biologicznych cech) to bimodalne spektrum, bo sklada sie z wielu poziomow uporzadkowania - to wlasnie obecnie mówi nauka, niezależnie od tego jak bardzo intensywnie bedziesz to wypierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście jest również płeć społeczno-kulturowa, która jest zbiorem cech kobiecych, meskich i mieszanych - wiele kultur ma społeczną
to ci sami którzy stwierdzili że ucięcie fiuta, jest lepsze niż psychoterapia dla kilkuletniego dziecka


@tomo1111: O, odezwał się niezrownowazony typ, który po prośbie o zrodlo (dotyczace dowodow na to, że psychoterapia działa w przypadku dysforii) wyslal kogos dracego ryj na youtube. Patologia Twojego pokroju raczej nie powinna się wypowiadać, nie sadzisz? :D
@El_Trufel: Oczywiście, że są to zaburzenia, jednak nauka polega na tym, że opisuje rzeczywistość taką jaka jest (sądy pozytywne), a nie taką jaką chcielibyśmy, żeby była (sądy normatywne). Stąd zdrowy człowiek ma 23 pary chromosomów, ale ktoś, kto ma 23 pary plus dodatkowy materiał genetyczny chromosomu 21. też jest człowiekiem.