Wpis z mikrobloga

@fabek: Co pewnie piecze, że lagi w tibii, zgłosiłeś już przecież 7 minut temu w sobotę i jeszcze prezesowi nie naprawili to na wypoku trzeba? ȍ ̪ ő
@Eshirael: nie gram w nic Mirku, nie wiem po co te obiekcje w moim kierunku. a z Vectra od ponad roku mam mniejsze lub większe problemy, a nie od 7 minut jak wspomniałeś. na żywo też jesteś taki opryskliwy i niemiły?
@fabek: a, to sorry. Ja osobiście wywaliłem UPC w #!$%@? bo nie byli w stanie na nowym mieszkaniu zainstalować w miejscu gdzie chciałem (mimo iż strona UPC pokazuje, że jestem w zasięgu) i teraz używam światłowodu z nju (de facto Orange), póki co śmiga bardzo dobrze.
@fabek: jestem, Twoje bordo nie jest odpowiednikiem klasowego kozaka a gdyby szukać zależności prędzej odwrotnie także zluzuj.

Jestem opryskliwy bo praktycznie nic nie napisałeś co na infolinii sprawdzili, co Ty sprawdziłeś, a skoro zarejestrowali zgłoszenie (pewnie tuż przed Twoim postem) to prawdopodobnie nie jest to awaria masowa, dlatego naprawią. To nie powód robić złą reklamę firmie.
@fabek przeciez mowilem wam X czasu ze vectra jakość UPC czyli dno i kilogram mułu, ale nie wielu znawców z tagu zachwalało to teraz mi nawet was nie żal, mam nadzieje że umowa na 2 lata wjechała ( ͡º ͜ʖ͡º)
@magiol: miałeś rację. jednak wywalone na klienta to jednak oni mają. miałem usterkę, której przez rok czasu nie rozwiązali, przejście na pakiet wyżej efekty widać na screenie. odstąpienie od umowy wjechało na lajcie
@fabek stary UPC zaproponowało mi usługe multiroom przez WiFi potem sie okazalo ze to tnie jak sam #!$%@? goście nie potrafili ustabilizowac sygnału z pokoju do pokoju gdzie odległość od routera wynosiła z 5-7 metrów.... wiec o czym my rozmawiamy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fabek: wiesz co jako osoba ktora korzystala z UPC w mieszkaniu na wrzeszczu (budynek z 2010) i przymorzu (budynek z lat 80) przez ostatnie kilka lat i teraz ma vectre na wrzeszczu (blok z 2012) to wciaz vectra>>>>>>>>upc

Vectra #!$%@? klienta tak ze u mnie realne sciaganie i wysylanie sprawdzane speedtestem jest duzo nizsze niz powinno byc. Za to ping niski i internet mam caly czas.

W UPC sciagalo i wysylalo