Wpis z mikrobloga

Mam zamiar zakupić sobie sprzęt do domowego auto detailingu. Chciałbym czyścić wnętrze auta od a do z, wszystkie zakamarki. Ma ktoś jakąś listę z rzeczami potrzebnymi do tego i może jakiś poradnik czyszczenia wnętrz auta?

Wiem na pewno, ze potrzebuję odkurzacza piorącego. Chciałbym żeby miał końcówki dzięki, którym odkurzę miejsca trudno dostępne. Czy może w takim wypadku już np. trzeba zdejmować fotele?
Dostanę jakiś odkurzacz do 1000 zł?
#autodetailing #odkurzacz #samochody #auto #motoryzacja
  • 7
Chętnie wycenię zestaw do takiego amatorskiego detailingu i odpowiem na pytania czy po krótce ten poradnik mogę przedstawić ;) Co do odkurzacza, ja mam w ofercie nieco droższe natomiast znajomy kupił sobie Karchera Se 4001 i mówi że na swoje potrzeby jest ok. Pewni też coś w lidlu czy castoramie podobnego znajdziesz.

Jeśli fotele i podłoga ma być dobrze wyprana to trzeba wyjąć fotele bo wszędzie nie dojdziesz. Jeśli ma być na
@VirusX: Sorki, że dopiero teraz odpisuje ale byliśmy wczoraj na małym zlocie i tak zeszło ;)

Co do wnętrza to podstawa to porządne wyodkurzanie. Jeśli mówimy o odkurzaniu dywaników i podłogi to nie raz zdarza się, że jest dużo wbitego piachu i im lepiej się go odkurzy tym łatwiej później będzie to wyprać odkurzaczem piorącym. A żeby dobrze odkurzyć ten piach to musisz się zaopatrzyć w minimum taką szczotkę z bardzo
@VirusX: wiesz, dużo zależy od konkretnych marek, są tańsze i są droższe. Ja Ci przedstawiłem produkty które są okej ale właśnie są tańsze. Natomiast jak masz ochotę to możesz sobie wziąć coś droższego i też będziesz zadowolony hehe ;)
@xspeditor: dzięki serdeczne. Nie jest moim celem spamować wykopu. Wiadomo, że zależy mi na popularyzacji sklepu ale jednocześnie staram się coś zawsze podpowiedzieć i pomóc, jak zauważyłeś. Koniec końców nie tylko założyłem firmę dla czystego profitu ale też z pasji do motoryzacji więc poniekąd łączę przyjemne z pożytecznym. Dzięki za dobre słowo Mirku!