Wpis z mikrobloga

@skun6969: raczej marne szanse, po tym co tucznik zdążył jej zaserwować do tej pory powinna już dawno wyginać na ślunsk, a że tam wszystkie mosty spalone to zostaje U2. Zresztą ona ma takie parcie na szkło, że nie ważne jak gadają, byle by gadali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czlowiek_bez_powiek: No właśnie ze względu na parcie na szkło może odejść i zrobić sobie zasięgi na gadaniu o patologii na U2. Poza tym jest młoda, musi sama dojrzeć do tej decyzji, że trzeba s--------ć. Już troszkę widać, że ma dosyć tucznika, który coraz częściej ją za coś o-------a albo sprawdza z kim pisała.
  • Odpowiedz
@skun6969: Do tego czasu zdąży wyrobić sobie jeszcze mocniejszy syndrom sztokholmski z Fasem, a jeśli nawet odejdzie i będzie chciała powiedzieć prawdę, to gruby uruchomi protokół "WIDZOWIE, NIKOLA CHCE NAS ZNISZCZYĆ! MAMA! MAMA CHODŹ TU, PAMIĘTASZ TĄ MAŁĄ ŁYSĄ? NO JO, ZOBACZ CO O NAS TERAZ WYGADUJE! A JA JEJ TIGERY KUPOWAŁEM, KFC ZAMAWIAŁEM, DZIĘKUJĘ ZA CZAPECZKĘ PIOTREK_UK JUŻ DAJEMY OBSERWACJĘ" Chociaż przyznam, że jest to ciekawa koncepcja na u------e
  • Odpowiedz
@czlowiek_bez_powiek: dobra, ja sobie wyrobiłam syndrom sztokholmski i udało mi się odejść i musiał nadejść ten moment, kiedy w końcu powiem frajerowi, żeby s--------ł xD dlatego wiem, że do tego po prostu trzeba dojrzeć. tTylko tak jak mówiłam tutaj wiek wchodzi w grę. A co do kryształów, No to się zgodzę xD zwłaszcza, że taki łatwy dostęp xD No ale k---a. Będzie co ma być. Z tego co widzę, to
  • Odpowiedz
@skun6969: True, do wszystkiego trzeba dojrzeć, ale jak ma się umiejętność trzeźwego myślenia, u lotniskowca takie coś pojawi się pewnie za parę lat, do tego czasu tak jak pisałem wyżej, kryształ zrobi swoje i nawet jak będzie chciała odejść, to raz, będzie mega zniszczona meliną, a dwa, zrobi sobie prostą kalkulację, darmowe mieszkanie, jedzenie i kryształy z dostawą do domu vs struggle in real word z Fas atakami i z-----ą
  • Odpowiedz
@czlowiek_bez_powiek: zgadzam się 10000% zwłaszcza, że c--j wie czy ma gdzie pójść i jakie ma relacje ze starymi xD skoro ludzie u niej w miejscowości o niej gadają, to też na pewno i do nich doszło co ona o--------a xD
  • Odpowiedz
@skun6969: W jej rodzinnych stronach mosty popalone jak jej cebulki na głowie XD Nie ma do czego wracać, zerwała kontakty z rodziną bo myślała, że pana Boga za nogi złapała i będzie żyła jak pączek w maśle, tymczasem reality check pokazał, że żyje co najwyżej jak spalona skwarka na zatłuszczonej patelni XD
  • Odpowiedz
@czlowiek_bez_powiek: No raz było tak, że mówił, że idzie się odlać, ale wrócił bardzo szybko i mnie to zastanowiło. A gały to i tak ma takie trochę w------e. Jak się na niego patrzy, to widać, że k---a psychopata.
  • Odpowiedz