Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Całe życie mam pod górkę. Mogę chodzić po psychologach, a żaden nie potrafi mi pomóc i wskazać konkretnej przyczyny mojego problemu. Co jest nie tak? W zasadzie wszystko od początku, bo pochodzę z lekko mówiąc trudnej rodziny i nie ma rzeczy, której nie przeżyłem, bo problemy psychiczne w rodzinie, a nawet ponad rok samotnej rehabilitacji bez niczyjej pomocy wraz z problemami z rówieśnikami. 24 lata, a mam cały bagaż doświadceń i zero wsparcia ze strony otoczenia. Szukam wsparcia i go nigdzie nie dostaję, a głównie dostaję od innych w różnych środowiskach. Od psychologa usłyszałem, że to zdecydowanie za dużo jak na jedną osobę.

Powoli mam dość. Już ponad miesiąc klnę jak szewc, bo męczą mnie emocje. Frustracja we mnie siedzi i żaden wysiłek fizyczny czy hobby nie pozwalają mi się go pozbyć. Zaliczyłem nawet telefon zaufania i tu to samo. Niby może się coś zmienić w moim życiu, bo jestem młody, ale mam już powoli dosyć tego wszystkiego. Przecież na to wszystko nie zasługuję. Nie upatruję szczęścia w przykładowo zwiąku, ale wystarczyłoby mi jakby się znalazła jakaś jedna osoba, niekoniecznie partnerka, która by się o mnie chociaż trochę zatroszczyła. Przecież nawet samobójcy w listach przepraszają rodzinę. Ja dosłownie jestem sierotą.
#samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: Życie każdego z nas doświadcza na swój sposób i zawsze jest mi przykro jak czytam takie historie. Stety, niestety, z doświadczenia Ci powiem, że jest tylko jedna osoba, która może Ci pomóc w znalezieniu przyczyny problemu i nazwaniu jej po imieniu. I jesteś nią Ty. Nikt Ci nie wskaże palcem, że "tutaj masz problem i musisz zrobić to i to", bo nawet jak ktoś rzeczywiście wskaże poprawnie rozwiązanie to najpewniej
@mirko_anonim Trzymaj się Mireczku, tak jak kolega wyżej napisał sam musisz to przepracować i poukładać sobie w głowie. Na pewno nie poddawaj się, bo to najgorsze co możesz zrobić. Zobaczysz, że z czasem jak zaczniesz uczyć się rozumieć siebie samego, to będzie lepiej. Wszystkiego dobrego