Wpis z mikrobloga

#motocykle
Czy do 20 tys jest szansa kupić Nakeda w stylu Triumph speed triple, lub Benelli 1130? Ten ostatni to jest jakiś kosmos, w okolicy jest na sprzedaż 2006 rok moja głowa nie jest w stanie pojąć jak w 2006 roku mógł powstać tak piękny motocykl. druga strona medalu to kilka sztuk na sprzedaż w kraju, a części pewnie tylko z Włoch. Możecie polecić jakieś podobne nietuzinkowe i mocne motocykle, jednak z dostępem do serwisu i części?
Reynald - #motocykle 
Czy do 20 tys jest szansa kupić Nakeda w stylu Triumph speed tr...

źródło: temp_file.png8118195151737021267

Pobierz
  • 25
@Reynald:

moja głowa nie jest w stanie pojąć jak w 2006 roku mógł powstać tak piękny motocykl.

Nie jest piękny ale się zgadzam xD
Ale to zbytni wynalazek dziś, z częściami będzie problem.
Może Moto Morini Corsaro?
Też będzie trzeba ściągać części ale się znajdzie
Albo jakiś Gutek
PiotrFr - @Reynald: 
 moja głowa nie jest w stanie pojąć jak w 2006 roku mógł powstać...

źródło: IMG_20230505_164450

Pobierz
@Reynald: zmyliło mnie to Benelli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Corsaro w sumie ciągle jest produkowane. Właśnie się ostatnio nad nim zastanawiam.
Ducati nic takiego nie ma w budżecie, bo na street fightera za mało
via Android
  • 0
@conejo89 Powiem Ci, że wygląda ciekawie i fajnie cenowo. Już wpadło kilka ogłoszeń do obserwowanych tylko powiedz, jak z częściami do tego i awaryjnoscia? użytkowałes może?
@Reynald: miałem kilka lat. Części eksploatacyjne to od reki, jakieś grubsze tematy to zazwyczaj w ciągu tygodnia z Niemiec ściągałem. Jak to włoszka, jest bardziej wrażliwa na zaniedbania niż japońce. Dbać o olej, naładowany aku i nie powinno się nic dziać.
W przypadku silnika nie kojarzę nic standardowego. Nie na każdym oleju skrzynia działa płynnie (na motulu jaknlatalem to było ok, na castrolu ciężko wchodziły biegi i na 1 szarpało. Mi wywaliło sprzęgło rozrusznika, ale to wynika zaniedbania aku. Elektryka jest wrażliwa, szczególnie na wilgoć.