Wpis z mikrobloga

No Elo!

Zamierzam nauczyć się podstaw autocada w kierunku asystenta projektowania instalacji elektrycznych, polecacie jakieś kursy, kanały yt, etc.
Muszę umieć podstawy, reszty mnie naucza^^

Chętnie podziękuje za protipy co jest mocno propsowane w tej branżyxD
Dwa miesiące solidnej nauki wystarcza aby mieć jakieś podstawy? Czy jestem zbyt optymistycznie nastawionyxD

#praca #pracbaza #projektowanie
#autocad #pytanie #pytaniedoeksperta
Pobierz
źródło: FE5A5E0C-7957-4490-8A8A-99111A140FB6
  • 4
Koniecznie dowiedz się jakiego dokładnie oprogramowania CADowego, plus jakich rozszerzeń/toolboxów używają w twojej pracy, bo autocad to trochę słowo ogólne do programów grafiki inżynierskiej. Czy dwa miesiące wystarczą? Raczej tak, ale zależy od człowieka. Niektórzy mają w mózgu domyślnie wgrany soft od tego, od razu kumają rzutowanie, wymiarowanie, wiązanie itd, ale są też tacy co mają w tej części mózgu założoną blokadę i nic nie są w stanie ruszyć.
@CXLV: dzięki za odpowiedz na pewno używają autocad electrical oraz Revita.

Podstawowy kurs z cada + certyfikat ma sens? Czy nie opłaca się zaprzątać głowy certyfikatem?

Niektórzy mają w mózgu domyślnie wgrany soft od tego, od razu kumają rzutowanie, wymiarowanie, wiązanie itd,


Photoshopa trochę ogarniam, wiec jakiś upośledzony w tej kwestii nie jestem (chyba)xD
@Jakis_Leszek: na studiach miałem przez tydzień kurs cada i revita po 8h i myślę, że 2 miesiące wystarczą w zupełności - jeżeli rozbijesz sobie powtórkę na godzinę czy 2 dziennie.
Później do pracy potrzebny był ułamek, ale ogarniam podstawy