Wpis z mikrobloga

@Aik32fr45yd a gdzie nerwusku napisałem ,ze jestem pisowcem? XD
Mówię fakt który każdy srednio ogarnięty człowiek powie. Wole już PIS niż kompromitacje z dwojga złego xD
A ty się tasuj dalej do swojego guru memcena i może kiedyś będziesz mial własna firmę zatrudniając 1000 ludzi bo memcen podatki obniży xD
@Bloodhorn dam Ci tipa - to ,ze napisałem ,że nie wyobrażam sobie konfederacji i już wole z tego zestawu PIS nie znaczy ,że jestem ich wyborca.
Nie muszę mówić o swoich prywatnych wyborach ale jak już się upierasz to jestem wyborca (a raczej byłem) PSL. W tym momencie w ogole na wybory się nie wybieram. Ale w twoim małym, czarno białym móżdżku konfederaty to się nie mieści kucu.
@Bloodhorn typowy kuc, brak argumentu „zamknij mordem #!$%@? lewaku/pisowcu/geju/socjalisto”. Nie masz po prostu nic więcej do zaoferowania, do powiedzenia. Niestety, jaki wódz, taki wyborca. Partia oddaje przekrój wyborców. Bez odbioru skończony ignorancie i półgłówku. :
tylko mam nadzieję że będą te konkretne postulaty wypisane a nie że będziemy w ramach odpowiedzi odsyłani do jakieś kilkugodzinnej konferencji.


@TenXen47: Ale po co ci konkretne postulaty skoro nawet ogólnych nie popierasz. Jeżeli popierasz obniżkę podatków, to popierasz obniżkę o 1%, tak samo jak popierasz obniżkę o 20%. Lewaki udające zainteresowanie postulatami Konfederacji są tacy zabawni.